tehovcz

Aktuální informace k situaci na UkrajiněDatum konání:
2.3.2022

ukrajina_letak4_linky.jpg ukrajina_letak1 2.jpg ukrajina_letak2.jpg

 

Vzhledem k diskusi na sociálních sítích a častým dotazům k zajištění ukrytí obyvatel vám zasíláme odkaz na vydanou zprávu Ministerstva vnitra - generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR k otázce ochrany obyvatelstva, varování a ukrytí, která byla zveřejněna na webových stránkách https://www.hzscr.cz/clanek/otazka-ochrany-obyvatelstva-varovani-a-ukryti.aspx. Pro případ nedostupnosti stránek lze text stáhnout ZDE.

Vážení občané, vyzýváme vás ke klidu, nešíření matoucích informací a zpráv, a k nevyvolávání paniky. V tuto chvíli není zřejmé, že by měla situace na Ukrajině eskalovat směrem k reálnému ohrožení České republiky jadernou hrozbou, ani jinému reálnému přímému ohrožení obyvatel.

 

Možnost přímé finanční podpory prostřednictvím organizace Člověk v tísni (na letáku je funkční a ověřený QR kód, předvyplněná částka daru 1000,- Kč se dá upravit):

TI SOS Ukrajina letaky QR.jpgukrajina_letak4_linky.pdf

ukrajina_letak1 2.pdf

ukrajina_letak2.pdf


19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

650826