tehovcz

Divadelní představeníSrdečně Vás zveme na druhou kulturní akci tohoto roku, kterou pro Vás připravila obec Tehov při příležitosti oslav 100 let od vzniku naší republiky. Divadelní představení „Zkrocení zlé ženy“ se koná v sobotu dne 7. 4. 2018 od 19:00 hod. Jedná se o představení v Praze v Divadle na Vinohradech a jde o jednu z nejznámějších komedií  Williama Shakespeara na téma nejednoduchého milostného vztahu mezi mužem a ženou.

Vstupenky je možné zakoupit v ceně 140 Kč (28 míst ve 4 řadě II. balkon) nebo v ceně 300 Kč (4 místa v I. řadě II. balkon). Dopravu autobusem tam i zpět zajišťuje a hradí obec Tehov. Odjezd  z Osady Lada v 17:30 a z návsi v 17:45 hod. 

Přihlášení možné osobně na OÚ Tehov, telefonicky (323 640 722, 702 155 351, Věra Pilná), na mobil i formou SMS, nebo na ou@tehov.cz, kde uveďte jméno, příjmení, telefon(!) a počet lístků. Lístky budou k převzetí až před odjezdem u autobusu, aby bylo možné operativně řešit náhradníky v případě nemoci.

Je možné i zakoupit pouze lístky a zajistit si dopravu vlastní. Neváhejte s přihlášením, počet lístků je omezen! Rezervace je definitivní až po uhrazení ceny lístku, je možné platit hotově nebo převodem na účet obce, neplaťte bez předchozího potvrzení volné kapacity. Po zaplnění kapacity bude možné se registrovat jako náhradník.


30. 5. Ferdinand

Zítra: Kamila

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

652057