tehovcz

Likvidace bioodpaduInformace pro občany:

Svoz bioodpadu obecní multikárou přímo od nemovitostí probíhá každé sudé pondělí (podrobnosti o podmínkách a registraci ZDE), rovněž můžete sami odvézt a složit bioodpad do kontejneru na bioodpad umístěného na shromaždišti odpadů na ČOV v otevírací době (duben–říjen) sobota 9-10h a neděle 16-18h

Pro všechny občany Tehova rovněž platí celoročně možnost zdarma uložit bioodpad v libovolném množství do Kompostárny Struhařov (kontakt a provozní doba ZDE). Nutno se prokázat OP (trvalý pobyt v Tehově), nebo (pro chataře) kartičkou klientů kompostárny (na vyžádání v kanceláři OÚ). Tato kartička platí pro chataře i na ČOV v Tehově (nebo se lze prokázat dokladem o zaplacení poplatku za likvidaci komunálního odpadu pro daný kalendářní rok).


24. 6. Jan

Zítra: Ivan

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

654711