tehovcz

Pochod cestou kocoura Mikeše v sobotu 8. 6.Zítra, v sobotu 8. června proběhne každoroční putování po cestě kocourka Mikeše z Hrusic (kde je pro děti připraven Minipochod Pohádkové Hrusice) přes Mnichovice, Struhařov, Tehov (kde bude stanoviště s hravým zpestřením pro poutníky u stánku s občerstvením u pumptracku, kde je i celoroční razítkovací místo), dále trasa pokračuje přes Světice a říčanskou hájenku až do cíle hlavního pochodu u pomníku kocoura Mikeše v Mukařově. Výběr je ze tří tras - 10, 15 a 25 km. Na trase vždy čekají nejen tabule naučné stezky s příběhy hrdinů oblíbené knihy Josefa Lady, ale také zábavné úkoly a v cíli zasloužená odměna.

Plakát CKM 2024.jpg

Více o letošním ročníku, včetně jízdního řádu speciálního autobusu, viz web Ladova kraje

www.laduv-kraj.cz/pochod-cestou-kocoura-mikese

Mikešovu cestu lze bez doprovodných akcí projít samozřejmě celoročně, po trase jsou trvale umístěny Mikešovy naučné tabule i "živá" razítkovací místa - viz www.laduv-kraj.cz/cesta-kocoura-mikese.

 


21. 6. Alois

Zítra: Pavla

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

654417