tehovcz

PODĚKOVÁNÍ: Brigáda Čistý Ladův krajChtěli bych poděkovat všem, kteří byli ochotni přijít minulý víkend pomoci s jarním úklidem přírody v obci a jejím nejbližším okolí. Dopoledne sprchlo, odpoledne i sluníčko vykouklo, našli jsme jako tradičně úplné "poklady", naplnili jsme bezmála 50 pytlů odpadem z lesa, okolí cest i silnic, v příkopech kolem krajské jsme vysbírali tradiční dávku lahví od rumu i vína, plechovky od všelikého pitiva a obaly od rychlého občerstvení, které někteří motoristé zřejmě nezvládnou dovézt až k nějaké legální nádobě na odpad.

Během celého víkendu se do brigády zapojilo (nejméně) 29 dospělých a 20 dětí, a to nepočítám školáky a školkáčky, kteří chodí v těchto týdnech se svými učitelkami na "lov" průběžně. V neposlední řadě děkujeme všem, kteří nosí ze svých procházek odpadky po celý rok (kdykoli se stavte na úřadě nafasovat pytle či rukavice!).

Díky všem za ochotu a pomoc, příroda nám tu vynaloženou energii vrátí :-)

Za Obec Tehov Vám přeji požehnané Velikonoce, Kateřina Ruszová, místostarostka 

IMG-20230401-WA0015.jpg


30. 5. Ferdinand

Zítra: Kamila

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

652063