tehovcz

Pozor na změnu provozu autobusů od 1. záříPřipomínáme změnu v provozu PID od 1. září, kdy v Tehově dochází k velké změně, a to rozdělení linky 494 rozdělen na dvě s různým číslem: linka 494: spoj do Říčan Ze Strančic přes Tehov, Lada a Černokosteleckou a linka 582: ta bude nově vedena v trase Strančice – Všestary – Tehov náves – Hačalka – Světice – Říčany náměstí -– Říčany nádraží – Olivovna. 

linka 494 od 1.9.2022

linka 582 od 1.9.2022

Prosím věnujte pozornost změněným jízdním řádům od 1.9.2022 i vzhledem ke změnám vedení tras autobusů po Říčanech (autobus např. nezajíždí na Komenského náměstí). Studentům a školákům doporučujeme vzhledem k zácpám po městě v ranní špičce vystoupit raději na Masarykově náměstí a projít centrem pěšky. Rovněž upozorňujeme, že od 1. 9. jsou všechny zastávky v Říčanech NA ZNAMENÍ.

Dobrá zpráva pro dojíždějící do Prahy je, že se nám podařilo dojednat přidání autobusu v ranní špičce (spoj linky 582 v 6:22 z Tehova navazující na vlak s odjezdem 6:38 ze Strančic).

Schéma vedení dotčených linek po Říčanech

Schéma vedení linek PID v Říčanech.jpg

 


19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

650826