tehovcz

Provoz obecního úřadu od 8. 3.Běžné úřední hodiny obnoveny od 8. 3. 2021 (po 17-19h, St 7-10 a 14-16h)

Z důvodu vládního nařízení omezení osobního kontaktu zaměstnanců úřadů s žadateli, jinými účastníky správních řízení a dalšími externími osobami na nezbytně nutnou úroveň, Vás prosíme i nadále, pokud je to jen trochu možné:

  • podávejte Vaše žádosti a podněty písemně, elektronicky či telefonicky,
  • plaťte poplatky převodem na účet obce č. 218226125/0300 - VS: č.p. (č.ev.), pro více poplatků jedním příkazem do zprávy pro příjemce uveďte další informace identifikaci a dohledání a Vaší platby, např.: “Jana Vránová, čp 623, TKO, BIO, 2 psi". Konkrétní výši poplatků pro Vás Vám rádi sdělíme na dotaz prostřednictvím SMS: 731 811 017. Vyzvednutí známek na popelnici bude po připsání platby na účet obce umožněno přednostně bez čekání ve frontě (po předchozí dohodě na tel. 731 811 017 i mimo úřední hodiny, nebo na žádost vhodíme do poštovní schránky).

Umožňujeme i platby kartou, ale děkujeme, že platby na pokladně úřadu ponecháte pokud možno jen pro osoby bez zřízeného bankovního účtu.


Vyhledat v textu

29. 7. Marta

Zítra: Bořivoj

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 324

Návštěvnost stránek

478416