tehovcz

Roušky - možnost objednání v Juuu.dekorace v ŘíčanechSdílíme možnost objednat si roušku v dílně Juuu.dekorace v Říčanech vedle Komerční banky.
Cena za 2ks je 75 Kč. 

Jestli můžete a takto si roušku obstaráte, odlehčíte našemu týmu dobrovolníků, který šije pro nejpotřebnější.

Pokud jste u nás objednali a domluvíte se v Říčanech (nebo jinde), prosíme o info, abychom Vás vyškrtli ze seznamu).


Děkujeme za solidaritu a pochopení.

89909125_2475852135853884_1596071303880638464_o.jpg

JUUU DEKORACE

17.listopadu 51/1
25101 Ricany
 
Highlights info row image
721 680 351
 

ROUŠKY
Po mocné ráně mezi oči, kterou jsme všichni utrpěli v podobě koronaviru, se na nás všechny hrne vlna obrovské solidarity jako psychické podpory nejen pro všechny nemocné, ale především i pro lékaře, ošetřovatele, sociální pracovníky, prodavače v obchodech potravin či lékárnách a mnohé další.
Všichni, kdo mají stroje a ruce věnují veškerý svůj čas a energii a šijí roušky pro všechny, kterým by aktuálně mohly pomoci.
Roušky jsou k dispozici byť samozřejmě v omezeném množství i u nás v obchodě.
Prosím Vás, lidi, když už si roušku, do které někdo vložil energii někde vezmete, NOSTE JI ... lépe řečeno bez ní nikam nechoďte, jinak to nemá smysl.
Standardní látkovou roušku stačí pak vyprat na 60st. anebo propařit řádně žehličkou a můžete ji opět použít druhý den.
Neberte a nenakupujte vše, co Vám přijde pod ruku, ale jen takové množství, které opravdu potřebujete a následně vše vědomě užijte k danému účelu.
Děkujeme, že si vážíte práce druhých, ale bezesporu i zdraví nás všech.

POZOR:

Naši milí, to je tedy rouškové nadělení! Ač se 2 šikovné kolegyně snaží seč mohou a od rána u nás stroje jedou, nejsme schopné stihnout vaše poptávkové tempíčko.

????Takže, prosím, kdo chce roušku, pište nutně potřebný počet do komentářů níže a my Vám dáme vědět, kdy můžete vyzvednout ????.

Cena roušky - bohužel nejsme bezední a tak z provozních důvodů ustupujeme ode dnešního dne od poskytování roušek zdarma (zdarma platí pouze pro potřebné v nemocnici a domově seniorů) a pokud si přijdete pro roušku do našeho obchodu, pak stanovujeme částku za 2ks roušky 75,- Kč, děkujeme za pochopení.

Děkujeme ❤️

PS: dobrá rada na závěr - pokud máte doma levandulovou silici - jedna malinká kapička do roušky - úžasný antiseptický účinek a uvolnění mysli ????


16. 6. Zbyněk

Zítra: Adolf

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

653964