tehovcz

Včerejší svoz odpaduNa základě několika stížností na včera nesvezené popelnice jsme kontaktovali s dotazem svozovou firmu (FCC) a shrnujeme zde výsledek:

Popeláři nesmí vstupovat na soukromé pozemky, což jsou v mnoha případech i nezaplocené vjezdy. Je třeba popelnici vystavit ke komunikaci a tím dát najevo, že chci nádobu svézt. Dosud byli popeláři benevolentní, nicméně po stížnosti jednoho z obyvatel Hačalky, kdy mu zřejmě neopatrnou manipulací s jeho nádobou odřeli jeho auto stojící na jeho vjezdu, nebudou na soukromé pozemky nadále vstupovat.

Nádoby se čtrnáctidenním svozem, které nebyly tento týden z výše uvedeného důvodu svezeny, budou mimořádně svezeny příští (lichý) týden. V případě potřeby (zejména nádoby s týdenním svozem) lze na OÚ vyzvednout zdarma černý pytel s logem FCC, v jehož ceně je normálně svoz zahrnut, který můžete naplněný vedle nádoby položit při příštím svozu.

Od svozové firmy máme fotodokumentaci všech nesvezených nádob z této středy (stojící u zdi domů, často za autem, za keři), na vyžádání zašleme tomu konkrétnímu majiteli popelnice.

Děkujeme za pochopení.


20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

650956