tehovcz

Aktuality


Štítky:


Územní studie veřejných prostranství: Záznam a prezentace z veřejného projednání

Včera, ve středu 6.12.2017, proběhlo na sále obecního úřadu seznámení veřejnosti s připravovanou územní studií veřejných prostranství formou prezentace a následné diskuze s autory studie z atelieru Hnilička Architekti s.r.o.

Děkujeme všem, kteří přišli a dali s námi hlavy dohromady :) . Pro všechny z Vás, kteří jste se nemohli prezentace osobně zúčastnit jsme připravili videozáznam jednání a připravili prezentovaný materiál ke stažení.

Do nové sekce webu: Obecní úřad / Územní studie byly umístěny odkazy na záznam veřejného projednání územní studie a prezentaci ve formátu pdf.

Do příští středy 13.12.2017 včetně můžete zasílat náměty a připomínky ke studii na adresu úřadu ou@tehov.cz.STUDIE VEŘEJNÝCH PROSTRANSTVÍ: Představení rozpracovaného konceptu a diskuze

Datum konání: 6. 12. 2017

Vážení spoluobčané,

již tuto středu 6. 12. 2017 od 18 hodin Vás zveme do sálu obecního úřadu na představení rozpracované územní studie veřejných prostranství, jejímž autorem je architektonický atelier Hnilička Architekti s.r.o.

Představení bude spojeno s veřejnou diskuzí, bude prostor pro připomínky i dotazy.

Přijďte nám pomoci nasměrovat kvalitu veřejného prostoru v obci.

tehov-letecky.JPG
http://www.tehov.cz/index.php?nid=3573&lid=cs&oid=4835349

logo CP.png
hledačka-tehov.png

 

 

22. 7. Magdaléna

Zítra: Libor

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 371

Návštěvnost stránek

657728