tehovcz

Aktuality


Štítky:












































































































Obecně závazná vyhláška obce Tehov o nočním klidu

Dovolujeme si informovat občany, že v prosinci vydaná obecně závazná vyhláška obce Tehov o nočním klidu byla na doporučení Ministerstva vnitra ČR stažena z úřední desky a nevstoupí v platnost v plánovaném lednovém termínu. Právní oddělení MVČR ji shledalo ve stávajícím znění jako nevyhovující a příliš benevolentní.

Vyhláška bude upravena a v nové podobě bude na programu některého z příštích zasedání Zastupitelstva obce Tehov. Do té doby je třeba respektovat při všech akcích zákonem stanovenou dobu nočního klidu 22-06 h (obec může obecně závaznou vyhláškou stanovit výjimečné případy, kdy je doba nočního klidu vymezena dobou kratší nebo při nichž nemusí být doba nočního klidu dodržována). 

Děkujeme za pochopení.

Kateřina Ruszová, místostarostka obce



Obecně závazná vyhláška obce Tehov 6/2015 - "poplatek za zhodnocení pozemku - kanalizace"

Na úřední desce byla zveřejněna

Obecně závazná vyhláška obce Tehov 6/2015 o místním poplatku za zhodnocení stavebního pozemku možností jeho připojení na stavbu kanalizace



Obecně závazná vyhláška obce Tehov č. 5/2015: "odpady - ceny"

Na úřední desce byla zveřejněna

Obecně závazná vyhláška obce Tehov č. 5/2015, kterou se stanoví poplatek za zajišťování režimu nakládání s komunálním odpadem na území obce Tehov.



Obecně závazná vyhláška obce Tehov č. 4/2015: "odpady - systém"

Na úřední desce byla zveřejněna

Obecně závazná vyhláška obce Tehov č. 4/2015 o zabezpečení systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů včetně jejich biologicky rozložitelné složky a nakládání se stavebním odpadem na území obce Tehov.




6. 12. Mikuláš

Zítra: Ambrož, Benjamín

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

Diskusní fórum

příspěvků: 349

Návštěvnost stránek

583956