tehovcz

Aktuality


Štítky:

















































































































Říčanské šlapačky 2021 - v Tehově

202119824_10219938434476058_5008265480887649277_n.jpg202249592_10219938434396056_1678194083521473160_n.jpg 
Přijdete tuto sobotu na pravděpodobně největší tehovskou sporotovní událost
posledních let? ;)
 
Závody v trialu, pumptrack pod taktovkou Michala Marošiho, exhibice mototrialu, MMA workshop, jedna z lokalit říčanského dětského dne (včetně razítka), zvířata z tehovské farmy, pravé bagrování skutečnými stroji pro malé i velké a prý se dostaví i naše Máňa, tedy rekonstruovaný hasičský cisternový vůz Tatra T138 CAS32!
 
A určitě jsme na něco zapomněli - podrobnosti najdete na stránkách pořadatelů.
--
Obec Tehov pořadatelům poskytla areál sportoviště a akci finančně podpořila prostřednictvím svého programu veřejné finanční podpory.


Sportoviště: Pumptrack připravený na sezónu a nové tréninky s Katarínou Tótohovou

Datum konání: 20. 5. 2020

Připraveno na sezonu

Minulý týden jsme dokončili přípravu pumptracku, trailů a celého areálu sportoviště na novou sezonu. Za pomoc děkujeme Michalu Marošimu, dobrovolníkům zejména ze sportovního klubu Mraveniště, zvláště jeho tehovské trialové pobočky :) a samozřejmě Technickým službám Tehov.
 
Těší nás, že se park těší velké oblibě mezi místními i přespolními jezdci a věříme, že se letos podaří dokončit prvky posezení a zázemí.
 
IMG_20200506_140806.jpg

Nové tréninky pumptrack

Ve středu 20. 5. začínají pravidelné tréninky na pumptracku pro začátečníky i pokročilé, pro děti i pro dospělé. Tréninky budou každou středu od 17:00 do 18:00 a budou přizpůsobeny zkušenostem jezdců. Bude se učit vše od základního postoje na kole, přes správné projíždění boulí a zatáček až po skákání.
 
Tréninky povede Katarína Tóthová, dvojnásobná mistryně ČR ve sjezdu. Má také mnohaleté zkušenosti z bikrosu, fourcrossu, endura, pumptracku a z výuky techniky jízdy na kole.
 
katarina-pumptrack.JPG
 


Říčanské ŠLAPAČKY 2019 v Tehově - 1. a 2. června

Přijměte pozvání na akci ŘÍČANSKÉ ŠLAPAČKY 2019. Již třetí ročník obnovené tradiční akce, pořádané na Říčansku, je letos vyjímečným. Díky revitalizaci koupaliště Marvánek a současného dokončení volnočasového parku v Tehově, jsme ve spolupráci s obcí Tehov pro tento rok změnili místo. O Trialovou část akce projevil zájem řada mezinárodních hvězd v čele s legendárním Španělským jezdcem Benito Rosem, aktuálním mistrem Evropy Ionem Areitio, nebo současnou světovou jedničkou Alejandro Montalvem, kteří se předsatví publiku po oba víkendové dny (1-2.6.). V sobotu se také uskuteční závod na PUMPTRACK dráze pro děti na odrážedlech a příchozí / amatéry. Sobota bude také DĚTSKÝM DNEM, pořádaným Spolkem OS Tehov. Neděle pak bude určena i MTB závodům amatérů a dětí. Závod je zároveň započítáván do série HAVEN MTB SERIES. Po oba dny bude možné prohlédnout si nové vozy ŠKODA a zasoutěžit si o zapůjčení. Pro milovníky stavební techniky a děti budou k dispozici bagry JCB s testováním bagrování hlíny. Na závěr pak proběhne řada exhibic včetně vystoupení MotoTrialistů. Mediálním partnerem akce je pořad BIKESALON (TV PRIMA). Vstupné je dobrovolné a občerstvení zajištěno !!!
 
Za klub MTB & TRIAL MRAVENIŠTĚ ŘÍČANY se na Vás těší
Vlasta Kabeláč Čiháček, hlavní pořadatel
 
Banner, soupis hlavních mezinárodních hvězd, rastr a podrobnější program níže v přílohách.
 
Šlapačky BANNER.jpg
Šlapačky Jezdci-ELITE.jpg
Šlapačky Poster.jpg
Šlapačky PROGRAM.jpg


Zítra - Dokončovací brigáda na Sportovišti

Datum konání: 12. 10. 2018

Zítra, tedy v pátek 12. 10. 2018 budete mít jedinečnou příležitost pomoci nám s finálními zahradními úpravami v již hotových částech Sportoviště (MTB trať a Trial park). Kdo máte chuť a čas, na louce se bude pracovat od rána, dokonce nám přijedou pomoci lidé v rámci firemního teambuildingu ;)

Budeme hlavně rozvážet a upravovat hlína kolem trati, překážek a stromů, dočišťovat detaily. Také budeme sázet menší stromky a keříky, které se posledně nestihly.

Přijďte kdykoliv během dne, na chvíli nebo klidně na celý den ;). Nářadí (hrábě, lopatu) si buď můžete přinést vlastní, nebo vám půjčíme. :)

IMG_20181009_082203.jpg



Přijďte si s námi zasadit strom!

Datum konání: 22. 9. 2018

Michal Maroši modeluje trail ve Volnočasovém areálu Pod Hůrou v TehověTaké tento týden pokračují práce v tehovském volnočasovém areálu (alias sportovišti). Pozornost se nyní přesunula k zábavné terénní stezce, která se proplétá celým areálem. Její trať vzniká pod taktovkou, lopatou a drobnohledem legendy českého MTB, Michala Márošiho.

Na konci týdne do sportoviště navezeme stromy a pod odborným dozorem zahradních architektů ze studia Trevisan proběhne příprava na
velké sobotní sázení stromů.

Pokud budete mít chuť a čas přijďte nám v sobotu pomoci a zasaďte si s námi pořádný strom, nebo něco menšího - rozhodně bude z čeho vybírat. Budeme na louce od rána, až do odpoledne a za každou pomocnou ruku budeme rádi, ať už dorazíte na půl hodinky, nebo třeba půl dne.

Když počasí dovolí, bude během akce na hasičské louce oheň, buřty i tekutiny pro malé i velké... Když počasí nedovolí, bude občerstvení bez ohně. ;)

IMG_20180919_180008 (1).jpg



Tehovský volnočasový park - práce pokračují - dobrovolníci jsou vítáni :)

Datum konání: 5. 9. 2018 - 7. 9. 2018

Ode dneška do pátku pokračují práce na tehovském volnočasovém parku (sportoviště u ČOVky). Dnes přišlo pomoci mnoho dobrovolníků, dospělých i dětí.
 
Pokud máte chuť nám zítra nebo v pátek pomoci, vezměte třeba lopatu, hrábě, palici, nebo kolečko a přijďte si společně s námi trochu "odpočinout" ;) (třeba od počítače...)
 
P.S.: Děti rozhodně s sebou - moc je to baví! :)
 
IMG_20180905_183752.jpg 



3. 3. Kamil

Zítra: Stela

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 371

Návštěvnost stránek

640231