tehovcz

Aktuality


Štítky:

Jarní čištění komunikací v obci čt 21.3.

Ve čtvrtek 21. 3. 2019 proběhne strojové čištění všech zpevněných komunikací v Tehově. Děkujeme, že v tento den omezíte parkování v ulicích jen na nutné zastavení. Po obci jsou již rozmístěny zákazové značky s časem 7:45-17h, po vyčištění té které komunikace budou průběžně odstraňovány. Děkujeme za spolupráci.Jarní čištění komunikací 26. dubna

Upozorňujeme, že ve čtvrtek 26. 4. 2018 proběhne v Tehově strojové čištění všech zpevněných komunikací. Děkujeme, že v tento den omezíte parkování v ulicích jen na nutné zastavení. V mapce naleznete časový rozvrh čištění.

úklid obce_zametací vůz mapka 2018.jpgZimní údržba stezky do Světic

Upozorňujeme, že stezka do Světic není v zimním období udržovaná posypem a mohou se na ní vyskytovat ledové plotny.

Děkujeme za pochopení.Tuk do odpadu nepatří

Vážení sousedé,

ještě jednou děkuji za skvělý výsledek loňské vánoční akce "Tuk do odpadu nepatří" a chtěl bych na vás apelovat abyste i letošní vánoce (a i po celý rok) použitý tuk z pečení a smažení slili do uzavíratelných plastových nádob a tyto odložili buď do sběrné nádoby u ČOV, nebo na stanovištích kontejnerů tříděného odpadu odkud si jej svezeme.

Za Technické služby a obsluhu čističky vám děkuje
Jan Dvořák
 
Foto je realita z našich trubek. Tento kus usazeného tuku vážil k sedmi kilům.
Tuk.jpg


Zimní údržba obce

Milí sousedé,

zdá se, že zima nás letos nehodlá úplně šetřit. Děkujeme touto cestou zaměstnancům Technických služeb Tehov za průběžnou údržbu chodníků a Farmě Tehov za odklizení sněhu z komunikací.

Současně prosíme všechny o shovívavost, protože někdy je zkrátka počasí i přes veškerou snahu rychlejší a silnější, než my.

Jsme také rádi za zpětnou vazbu a podněty k údržbě, které můžete směřovat na kontakty obecního úřadu, případně přímo na pana Kazimoura na tel. 725 848 121.

IMG_8895.JPG

 

 


Čištění komunikací v pondělí 23. 5.

Upozorňujeme, že v pondělí 23.5. 2016 v době 8-15h proběhne v Tehově strojové čištění ulic v lokalitě Hačalka a omezeně v ulici Laňkova (rozsah pracovník zváží na místě). Děkujeme, že v tomto čase v čištěných ulicích nebudete parkovat.

pracovníci Technických služeb TehovNařezané palivové dříví z údržby obecní zeleně

Celou zprávu zobrazíte po kliknutí na obrázek:

Obec Tehov - palivové dříví z prořízky obecní zeleně 160406.pdfPalivové dříví z údržby obecní zeleně

Nabízíme občanům Tehova možnost odběru palivového dříví z prořízek obecní zeleně. Aktuálně probíhají práce především v lokalitě Třešňovka (Hůra), kde je možno si po předchozí dohodě pokácené kmínky odebírat.

Zájemci se musí předem ohlásit na tel. č.  725 848 121 p. Kazimourovi, kterému upřesní den a čas odběru. Odpad z odvětvení zanechejte na hromádkách na místě a řiďte se instrukcemi pracovníků Technických služeb Tehov.

Nabídka platí pouze pro pokácené dřeviny, jakékoliv kácení je zakázáno!
13. 4. Aleš

Zítra: Vincent

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

645821