tehovcz

Aktuality


Štítky:
ZEA Světice - Oznámení o hnojení organickými i anorganickými hnojivy a přípravky

ZEA Světice oznamuje, že na pozemcích jimi obhospodařovaných bude probíhat průběžně od 24.03.2023 do cca 15.11.2023 dle aktuální potřeby chemická ochrana rostlin a hnojení organickými i anorganickými hnojivy.
Bude postupováno v souladu s platnou legislativou. Přesto se DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJE vstup na ošetřené pozemky. Oznámení, které je rovněž zveřejněno na úřední desce obce, obsahuje i informaci pro VČELAŘE a MAJITELE VČELSTEV.Parkování v Říčanech od 1. 4. 2023

Dovolujeme si vás informovat, že od 1. dubna bude v Říčanech obnoven zjednodušený parkovací systém, v rámci kterého dojde k zpoplatnění parkovacích míst ve vymezené oblasti.

Zpoplatněna je pouze jedna oblast se dvěmi tarify:
R1 – Masarykovo náměstí / po–pá 8–18.00, so 8–12.00 /
R2 – ulice, parkoviště a nádraží / po–pá 8–18.00 /
mimo vymezenou oblast a dobu zpoplatnění je parkování zdarma.

tarif.jpg

Zde ke stažení informační leták s mapou, který je rovněž možné získat vytištěný na obecním úřadě.

P mapa oblasti Říčany.jpgStrojové čištění komunikací čt 30. 3. 2023

Upozorňujeme, že ve čtvrtek 30. 3. 2023 proběhne v Tehově strojové čištění všech zpevněných místních komunikací. Děkujeme, že v tento den mezi 7-17 hod omezíte parkování v ulicích jen na nutné zastavení.Vynášení Morany - ZRUŠENO

Z důvodu velké nemocnosti ve folklórním souboru Svatojánek bohužel rušíme nedělní lidovou slavnost Vynášení Morany. Věříme, že i přesto zima a nemoci ze vsi brzy odejdou a dočkáme se společně plodného jara a veselých Velikonoc.Pozvánka na zasedání Zastupitelstva obce Tehov 27. 3. 2023

Datum konání: 27. 3. 2023

Na úřední desce byla zveřejněna informace o konání zasedání Zastupitelstva obce Tehov, na které vás tímto srdečně zveme.

Zasedání se bude konat v pondělí 27. 3. 2023 od 20:00 v zasedací místnosti obecního úřadu.Akce na příští víkend 25.-26.3.

V sobotu 25. 3. odpoledne od 14h nevynechejte Maškarní ples pro děti a večer od 20h pro dospělé, v neděli 26. 3. dopoledne jste zváni na poněkud komornější akci Vynášení Morany, ať konečně vyneseme zimu ze vsi - v 10:30 z návsi po cyklostezce k Panskému rybníku.

plakát 2023n.jpgplakat 2023.jpgPřednáška s promítáním dnes od 19h

Připomínáme dnešní promítání s vyprávěním z cest od 19h v zasedačce OÚ Tehov. Vstup ZDARMA, přijďte se vzdělat, pobavit a inspirovat. Přednáší Mgr. Petr Šimeček o své cestě do Malajsie na Borneo.

 Přednáška o obnovitelných zdrojích - dnes v Tehovci

 

Firma Optimal-Energy.cz, a.s. pořádá dnes zdarma od 18h v Tehovci seminář pro zájemce - majitele rodinných domů a rekreačních objektů s diskuzí na téma obnovitelných zdrojů (fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla) a energetiky.

přednáška 13-3-2023.jpgTehovský občasník č. 1/2023

Milí sousedé,

právě vychází první letošní Tehovský občasník s číslem 1/2023. Tištěnou verzi najdete jako obvykle již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je společně s dalšími čísly připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník.

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

Za všechny přispěvatele redakční tým ve složení:
David Hlouch, Kateřina Ruzsová a Ivana Šotkovská

tehovsky obcasnik 1-2023 tbn.pngJarní brigáda - Čistý Ladův kraj 2023

Obec Tehov všechny srdečně zve na tradiční jarní brigádu na úklid tehovské přírody, krajnic i okolí polních a lesních cest: 1. dubna (sobota) - brigáda Čistý Ladův kraj

Nezapomeňte při úklidu fotit, každý se pak může zúčastnit fotosoutěže, více informací na www.UklidmeCesko.cz/fotosoutez.

Bezpečnostní pokyny pro dobrovolníky

ČLK 2023
28. 9. Václav

Zítra: Michal

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 360

Návštěvnost stránek

619638