tehovcz

Aktuality


Tehovská pouť 25. 6. 2016 - úplná uzavírka pozemní komunikace (Svatojánská náves)

Na úřední desce obce bylo zveřejněno rozhodnutí MěÚ v Říčanech, odbor dopravy a související veřejná vyhláška , kterou se oznamuje úplná uzavírka pozemní komunikace III.třídy č. III/2013 (Svatojánská náves) z důvodu konání kulturní akce "Tehovská pouť" a to v den jejího konání - sobota 25. 6. 2016.Zveřejnění záměrů

Na úřední desce byly zveřejněny dva záměry: Záměr nákupu nemovitostí (odkaz) a záměr prodeje a směny nemovitostí (odkaz).Úprava otevíracích hodin na Shromaždišti odpadů u ČOV od 18.6.

Na četné žádosti občanů upravujeme provozní dobu Shromaždiště odpadů Tehov na níže uvedené časy, a to s platností od 18. 6. včetně, a to s platností do odvolání (předpoklad podzimního zkrácení večerních časů z důvodu stmívání).

Provoz shromaždiště odpadů u ČOV (změny červeně)

Je zde možné odevzdat:

  • nepřetržitě (vně oplocení):
    • tříděný odpad (papír, plast, nápojové kartony, sklo, kovy, oblečení, obuv a hračky)
  • v provozní době (po předložení OP s trv.pobytem v obci nebo kartičky pro chataře*):
    • bioodpad, elektroodpad, směsný odpad (ten jen pro objekty bez popelnice)

Pondělí                             16:00 - 18:00

Úterý                      zavřeno  (úterý 14.6 otevřeno 8-10h)

Středa    8:00 - 10:00

Čtvrtek                  zavřeno  (čtvrtek 16.6. otevřeno 8-10h)

Pátek                                16:00 - 18:00

Sobota                  zavřeno           (sobota 11.6. otevřeno, sobota 18.6. zavřeno)

Neděle                              16:00 - 19:00 (neděle 12.6. zavřeno, neděle 19.6. otevřeno)Tehovská pouť

Kulturní výbor obce Tehov ve spolupráci s místními spolky zve všechny v sobotu 25. června od 13h na náves, kde se v rámci TEHOVSKÉ POUTI můžete těšit na atrakce pro děti i dospělé, tradiční pouťové výrobky, zábavný program, vystoupení dětí z MŠ a ZŠ Tehov a v podvečer na muziku pod širým nebem.

plakát2016.jpgV den konání pouti bude oblast návsi uzavřena pro průjezd dopravy, autobus bude jezdit po Panské ulici. Místním obyvatelům bude přístup k jejich nemovitostem samozřejmě umožněn. Upozorňujeme na zákaz parkování v oblasti návsi a v den konání pouti, a to v době od 8 do 22h.

Dobrovolníci, kteří by chtěli pomoci s organizací pouti, se mohou hlásit na tel. 777022183 nebo na e-mail: katerinasebkova@centrum.cz. Děkujeme.

Již o týden dříve, v neděli 19. června jste srdečně zváni na poutní mši svatou se zpěvem v kostele Narození sv. Jana Křtitele v Tehově.Závěrečný účet obce Tehov za rok 2015

Na úřední desce byl zveřejněn "Závěrečný účet obce Tehov za rok 2015" (přímý odkaz).Veřejná vyhláška o vydání opatření obecné povahy

Obecní úřad v Tehově v souladu s ustanovením §25, odst. 2.zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, oznamuje vydání Opatření obecné povahy o vydání Programu zlepšování kvality ovzduší zóna Střední Čechy – CZ02. Do plného znění opatření obecné povahy lze nahlédnout na elektronické úřední desce obce nebo na úřední desce Ministerstva životního prostředí http://www.mzp.cz/cz/uredni_deska .

Písemnost je v listinné podobě dostupná k nahlédnutí na Odboru ochrany ovzduší Ministerstva životního prostředí.Připomenutí přerušení dodávky elektřiny JIŽ ZÍTRA 8. 6. 2016 v Tehově

 

Dovolujeme si připomenout plánované přerušení dodávky elektřiny na většině území obce   (viz mapa) dne 8. 6. 2016 v čase 7:30 - 16:30h. ZDE naleznete oznámení ČEZ Distribuce.

Obecní úřad, ZŠ a MŠ, lokalita návsi a lokalita Hůra zůstanou odstávkou nedotčeny. Bližší informace o lokalitách dotčených touto odstávkou jsou k dispozici na webové adrese: http://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-obce/odstavky.html

 Výsledky elektronického sčítání vozidel projíždějících obcí Tehov

Obecní úřad Tehov zajistil v uplynulých týdnech měření intenzity automobilové dopravy v obci. Měření bylo prováděno elektronicky (s namátkovou ruční kontrolou výsledků) pro veškerý provoz křižovatkou Všestarská - Panská. Tato neradostná čísla zveřejňujeme v níže uvedených dokumentech. Jsou k disposici také na vývěsce OÚ.

Obec Tehov - měření intenzity dopravy - 2016-06.pdf

Obec Tehov - měření intenzity dopravy - 2016-06 - graf.pdf

Případné dotazy technického charakteru můžete směřovat na obecní úřad, popřípadě přímo na Jana Dvořáka, zastupitele obce, který měření zajišťoval ( jan.dvorak.st@gmail.com ).Nové vydání Tehovského občasníku č. 3/2016

Milí sousedé,

právě vychází nové vydání Tehovského občasníku č. 3/2016 na březen a duben. Tištěnou verzi byste měli najít ve svých schránkách již dnes. Online verze je jako vždy ke stažení v sekci Tehovský občasník (přímý odkaz zde).

Příjemné čtení a krásný den přejí,
Katka Ruszová a David Hlouch

tehov obcasnik 2016-03-web-tbn.jpgKalendář akcí Ladův kraj - červen

Kalendář akcí v Ladově kraji v červnu - ke stažení ZDE.
Vyhledat v textu

20. 4. Marcela

Zítra: Alexandra

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 322

Návštěvnost stránek

466889