tehovcz

Aktuality


Štítky:

STUDIE VEŘEJNÝCH PROSTRANSTVÍ: Představení rozpracovaného konceptu a diskuze

Datum konání: 6. 12. 2017

Vážení spoluobčané,

již tuto středu 6. 12. 2017 od 18 hodin Vás zveme do sálu obecního úřadu na představení rozpracované územní studie veřejných prostranství, jejímž autorem je architektonický atelier Hnilička Architekti s.r.o.

Představení bude spojeno s veřejnou diskuzí, bude prostor pro připomínky i dotazy.

Přijďte nám pomoci nasměrovat kvalitu veřejného prostoru v obci.

tehov-letecky.JPGInformační zpravodaj PID

Regionální organizátor Pražské integrované dopravy (ROPID) zveřejňuje speciální vydání Informačního zpravodaje PID, ve kterém se dočtete mj. informace o vánočním a novoročním provozu PID a informace o novinkách v Pražské integrované dopravě od změny jízdních řádů 10. prosince 2017.

Dobrou zprávou je zavedení jednoho spoje ze středočeského města po jedné hodině po půlnoci a zpět z Prahy ve 2:30, čímž se odstraní stávající čtyřhodinová mezera mezi půlnočními a prvními ranními spoji, týká se i linky S9 Praha – Benešov u Prahy. Tyto noční vlaky pojedou pouze o víkendových nocích (z pátku na sobotu a ze soboty na neděli).

 Sdělení stavebního úřadu v Říčanech - omluva

Obecní úřad Tehov z pověření stavebního úřadu v Říčanech sděluje, že z administrativních důvodů se nemohla uskutečnit kontrolní prohlídka na Hačálce, týkající se: plot na poz. p.č. 431/61, k.ú. Tehov u Říčan, stanovená na 30/11/2017. Stavební úřad se tímto všem účastníkům omlouvá. Náhradní termín bude stanoven.Návrh rozpočtu 2018

Na úřední desce byl zveřejněn návrh rozpočtu na rok 2018 (přímý odkaz zde)1. adventní víkend v Tehově, zvoneček v prodeji

Adventní doba je za oknem a v neděli již budeme zapalovat první svíčku na adventním věnci.
 
V Tehově se o prvním adventním víkendu konají hned tři akce pořádané místními spolky, případně ve spolupráci s naší ZŠ a MŠ:
 
Obecní úřad si právě pro tyto slavnostní adventní chvíle pro Vás připravil jeden malý dárek v podobě zvonečku s  motivem našeho kostela Narození sv. Jana Křtitele. Motiv vytvořil občan naší obce, pan Jiří Novák. Zvonek můžete zakoupit v pokladně obecního úřadu (po 17-19h, st 7-10 a 14-16h) nebo již dnes v komunitním centru v knihovně obce (vchod z návsi, po-pá 14-17:30h) za cenu 100 Kč.
vánoční zvoneček.jpg
Krásné adventní chvíle přeje Obecní úřad Tehov.


Rozpočtové opatření č. 1/2017

Na úřední desce bylo zveřejněno rozpočtové opatření č. 1/2017 (přímý odkaz).Nové vydání Tehovského občasníku č. 6/2017

Datum konání: 24. 11. 2017

Milí sousedé,

právě vychází nové vydání Tehovského občasníku s číslem 6/2017 na listopad a prosinec. Tištěnou verzi najdete v nejbližších dnech ve svých schránkách, elektronická verze je připravena ke stažení jako obvykle na webu obce v sekci Tehovský občasník .

Příjemné čtení Vám přejí,
Katka Ruszová a David Hlouch

 Prezidentské volby 2018 - Informace o počtu a sídle volebních okrsků

Na úřední desce obce a v záložce Prezidentské Volby 2018 byla zveřejněna Informace o počtu a sídle volebních okrsků (přímý odkaz zde).Tvořivý kurz - Decoupage 6. 12. od 18h

Tehovský kulturní spolek pořádá ve středu 6. 12. od 18 hodin tvořivý kurz - decoupage. Ubrouskovou technikou si můžete ozdobit krabičku, tác nebo krabičku na kapesníky. Na kurz je nutné se objednat nejpozději do neděle 26. 11. Bližší informace na http://www.tks-tehov.cz/news/nove-tvorivy-kurz-decoupage/

Pozvánka na decoupage 6. 12. 2017.jpgVánoční jarmark 3. 12. v Tehově

Tehovský kulturní spolek zve všechny v neděli 3. 12. v době od 13 do 16 hodin na sál OÚ Tehov na vánoční jarmark. Adventní odpoledne s možností zakoupení adventní a vánoční výzdoby, Mikulášských a vánočních dobrůtek a drobných dárečků. Ve 14:30 vystoupení dět. folklórního souboru Svatojánek.

Více zde: http://www.tks-tehov.cz/news/vanocni-jarmark/

Pozvánka na jarmark 2017..jpg
30. 5. Ferdinand

Zítra: Kamila

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

652051