tehovcz

Diskusní fórum

Příspěvky veřejnosti ,které se netýkají obce Tehov, práce zastupitelstva a nebo občanů Tehova budou stejně jako příspěvky starší 2 let smazány.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
1 7 12 16 18 Starší
 • 18. 2. 2010 15:21
  K. Dvořáková
  autobus 494

  Ráda bych znala stanovisko OÚ zda jednal s firmou Ropid ohledně změny jízdního řádu autobusu 494 a co je potřeba udělat, aby se napravily chyby v něm.
  Autobusyv 4.47 a5:57 , kterým dojíždí většina lidí do Prahy do práce a do škol budou jezdit přes Světice pouze na nádraží a Černokostelecké se úplně vyhnou - jak se máme následně dostat dál?
  A zpátky domů? Děti které chodí do školy do Radešovic a brzy jich bude ještě víc do školy u Říč. lesa se mají dostávat domů jak? První autobus, který jede je v 13:17 z náměstí - to nestíhají a je to daleko, co si budeme povídat, další jede v 14:25 z Železniční a potom? Až po půl šesté - co mají dělat děti z odpoledního vyučování? Utíkat dolů na náměstí a jet v 15:41 a 16:41?
  Tomuhle říkáte dopravní obslužnost obce? Ne každý má auto a ne každý končí v práci ve 14h aby mohl svážet děti...
  Zkuste se někdy zamyslet nad běžnými potřebami obyvatel vlastní obce prosím a jednejte taky v jejich zájmu.
  Děkuji¨
  Dvořáková


 • 4. 6. 2009 9:30
  Vladimír Machota
  video na youtube

  Sestřih ukázky Taekwon-Do při oslavách 700 let obce najdete i na http://www.youtube.com/watch?v=Co675l4bKGE
  Jinak ty příspěvky "MARKUSE" jsou opravdu spamem a navíc označující všechny kolem za omezence. Takové extremistické názory toho samozvaného Mesiáše sem opravdu asi nepatří. Souhlasím s názorem, že se jedná o spam.


 • 4. 6. 2009 9:26
  Vladimír Machota
  700 let

  Nedá mi to jinak než složit kompliment učitelkám naší školy. Vystoupení dětiček bylo prostě absolutně perfektní. Nápad, scénář, aranžmá a vůbec celá ta příprava určitě dala spoustu práce. Dobře vím co to obnáší něco podobného skládat dohromady. Takže paní ředitelko, paní učitelky děkujeme za skvělý zážitek.


 • 31. 5. 2009 21:37
  Jan Dvořák
  MARKUS

  Pane kolego, spletl jste si fórum. Tady vede cesta na hor přes politiku, ne přes pánbíčka. Co se mě týče, posuzoval bych Vaše příspěvky jako spam.


 • 26. 4. 2009 18:52
  Jan Dvořák
  RE:cesta

  ;-))) A cos čekal? Tobě to nebylo jasný co vznikne za prasopsa už ze zasedání? Já osobně si myslím, že někdo by už měl i na obsazení našeho slavného senátu. Tam kde nad profesionálním řešení situace vítězí osobní antipatie a nesmyslný patriotizmus ve spojení s mocí, není ani možné aby cokoliv jiného vzniklo. Punkt.


 • 21. 4. 2009 8:55
  Vladimír Machota
  cesta

  Děkujeme zastupitelstvu za urychlené řešení havarijní situace. Již několik let máme problém s tím jak se dostat domů. Tak už je to tady přišlo konečně řešení akorát se teď k domu nedostaneme vůbec. Popelnici taháme půl kilometru, parkujeme každý den kde se dá po obci, popeláře jsme už měsíc neviděli. Takže blahopřeji tvůrcům a realizátorům tohoto řešení k jejich smyslu pro humor a slibujeme, že už si nikdy stěžovat nebudeme protože nechceme dopadnout ještě hůř. Váš již s menším smyslem pro humor Vladimír Machota. PS. Všem sousedům doporučuji. Při pohledu z okna máchat ... v chladné vodě jinak skončíme u Chocholouška.


1 7 12 16 18 Starší

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Vyhledat v textu

15. 4. Anastázie

Zítra: Irena

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 322

Návštěvnost stránek

466008