tehovcz

Diskusní fórum

Příspěvky veřejnosti ,které se netýkají obce Tehov, práce zastupitelstva a nebo občanů Tehova budou stejně jako příspěvky starší 2 let smazány.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 1. 11. 2012 10:02
  Zbyněk Miksa
  výjezd na III/1011

  Dobrý den,prosím o vysvětlení věty z PD:"výjezd na III/1011 z MK uzavřen".Znamená to snad, že třetina Tehova a celá Hačálka nesmí čtyži dny odjet z bazáku , třeba ani na dušičky? Děkuji Miksa


 • 26. 10. 2012 18:16
  Petr Hartman
  Opravy a uzavirky silnic

  Nemam vubec nic proti opravam a uzavirkam silnic. Naopak. Jmenovane useky opravu jiz DLOUHODOBE potrebuji. Zajimalo by me vsak, proc jsou planovany na podzimni/zimni obdobi? To ze bude snezit a mrznout se snad dalo predpokladat. Stejne se tak da predpokladat ze v breznu a dubnu ty silnice po tvrde zime budou potrebovat opravu znovu. Tudiz dvakrat vynalozene prostredky. Nevim, mozna bylo lepsi to rovnou naplanovat na jaro?? Dekuji za odpoved. Petr Hartman


 • 12. 5. 2012 16:33
  Jan Janda
  Vandalismus

  Neuplynul ani týden od akce za Čistý Tehov a už se opět našel "dobrák", který vysypal pytle s odpadem na vyklizenou černou skládku před osadou Lada. Ten člověk určitě neviděl, s jakým nadšením pro dobrou věc naši občané, včetně dětí, uklízeli příkopy a likvidovali černé skládky. Už se zase povalují PVC láhve v příkopech, které "bordeláři" vyhazují z aut. Chtěl bych tímto požádat občany i návštěvníky naší krásné obce, buďte všímaví k těmto osobám, upozorněte obecní úřad na případnou SPZ auta, jehož řidič odhodí pytle s odpadem, či založí novou skládku. Obec znovu zajistila odvoz nově odhozených pytlů, ale to celou věc neřeší. Musíme být všichni ke svému okolí všímavější.Děkuji za pochopení. J.Janda místostarosta


 • 20. 1. 2012 19:00
  Pavel Havlíček
  omluva

  MO rybářů v Tehově se omlouvá všem maminkám a jejich dětem, které přišli ve čtvrtek dne 19. 1. 2012 o své pravidelné cvičení, že nebyly včas informovány o zrušení tohoto cvičení.
  Sál kulturního domu bylo nutno připravit na sobotní ples a vzhledem k náročnosti této přípravy, bylo nutné začít s přípravou sálu již ve čtvrtek.
  Děkujeme všem dotčeným za pochopení a ještě jednou se omlouváme.
  Za rybáře v Tehově jednatel MO Pavel Havlíček


 • 4. 12. 2011 13:30
  Eva Jandová
  Poděkování.

  V sobotu 3.12. jsme s manželem navštívili Výstavu tvořivosti tehovských občanů na sále Obecního úřadu. Byli jsme velmi mile překvapeni kolik překrásných výtvorů dokázaly vytvořit šikovné ruce našich žen : výšivky, paličkování, pletení, malování, fotografování, výrobu šperků,perníčků, vajíček, výrobků z proutí, ukázky balení dárků aj. Překvapil nás i velký zájem návštěvníků. Chtěli bychom touto cestou poděkovat organizátorkám výstavy, především paní Ivance Šotkovské, paní Ivaně Hofmanové, paní Daně Skoblové a ostatním. Bylo to velice krásně, vkusně a přehledně uspořádané. Dík za nevšední zážitek!


 • 2. 12. 2011 15:17
  Jan Janda
  sběrné dvory v okolí

  Informace o sběrném dvoru A:H:V. ekologický servis Svojšovice p.Strančice, najdete na www.ahv.cz
  Informace o sběrném dvoru v Říčanech (Na Fabiáně) najdete na stránkách města Říčan : http://info.ricany.cz/mesto/informace-o-odpadech. Upozorňuji, že odpad se tam ukládá za poplatek.


 • 1. 12. 2011 17:15
  Petr Hartman
  kontejnery na trideny odpad

  Dekuji za vysvetleni. Veci , ktere popisujete skutecne na naves nepatri. Kde najdou obcani informaci o adrese a oteviraci dobe sberneho dvora ve Strancicich? Preji hezky den


 • 1. 12. 2011 17:02
  Jan Janda
  kontejnery na tříděný odpad

  Samozřejmě, že si vážíme snahy občanů třídit odpad,ale upozorňujeme, že např. kontejnery na plasty jsou určeny pro odkládání stlačených PVC lahví a ostatního drobného plast. materiálu. Jenže někteří občané si z kontejnerů a jejich okolí udělali odkladiště všeho možného od plastových křesel, kočárků, po televize, zavařovací sklenice i s obsahem atd. Také papír - velké kartony od nábytku, a igelity od stavebního materiálu, pytle s domovním odpadem no prostě hrůza!! Pro odkládání ostatního netříděného odpadu slouží sběrné dvory v Říčanech a Strančicích. Kontejnery na tříděný odpad jsou v obci na 3 stanovištích, uvažujeme o rozšíření jejich počtu i na jiná stanoviště, ovšem s pořádkem kolem nich asi nic nenaděláme. Častější odvozy nejsou možné, firma ASA je vyváží 1 x týdně a během dvou dnů je situace kolem nich katastrofální.


 • 30. 11. 2011 15:45
  Petr Hartman
  kontejnery na trideny odpad na navsi

  Docela me zaujal plac nad neporadkem u sbernych kontejneru na navsi na trideny odpad. Nebylo by lepsi misto fotek preplnenych kontejneru a hrozeb pokutou lidem, kteri tridi odpad misto,aby ho odvezli do lesa, zajistit castejsi vyvazeni kontejneru nebo navyseni jejich kapacity?


 • 6. 7. 2011 13:21
  kubisova jana
  vodovod

  To se opravdu tak malo lidi ozve na podivny pronajem vodovodu?nechce se mi verit,ze je to vsem jedno.Nebo kazdy uz to bere standart a zcela normalni jednani radnich.Neni to zarazejici?Jako v celem nasem state. nic se neda nikomu dokazat.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Vyhledat v textu

11. 4. Izabela

Zítra: Julius

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 323

Návštěvnost stránek

465565