tehovcz

Diskusní fórum

Příspěvky veřejnosti ,které se netýkají obce Tehov, práce zastupitelstva a nebo občanů Tehova budou stejně jako příspěvky starší 2 let smazány.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 21. 4. 2009 8:55
  Vladimír Machota
  cesta

  Děkujeme zastupitelstvu za urychlené řešení havarijní situace. Již několik let máme problém s tím jak se dostat domů. Tak už je to tady přišlo konečně řešení akorát se teď k domu nedostaneme vůbec. Popelnici taháme půl kilometru, parkujeme každý den kde se dá po obci, popeláře jsme už měsíc neviděli. Takže blahopřeji tvůrcům a realizátorům tohoto řešení k jejich smyslu pro humor a slibujeme, že už si nikdy stěžovat nebudeme protože nechceme dopadnout ještě hůř. Váš již s menším smyslem pro humor Vladimír Machota. PS. Všem sousedům doporučuji. Při pohledu z okna máchat ... v chladné vodě jinak skončíme u Chocholouška.


 • 26. 4. 2009 18:52
  Jan Dvořák
  RE:cesta

  ;-))) A cos čekal? Tobě to nebylo jasný co vznikne za prasopsa už ze zasedání? Já osobně si myslím, že někdo by už měl i na obsazení našeho slavného senátu. Tam kde nad profesionálním řešení situace vítězí osobní antipatie a nesmyslný patriotizmus ve spojení s mocí, není ani možné aby cokoliv jiného vzniklo. Punkt.


 • 31. 5. 2009 21:37
  Jan Dvořák
  MARKUS

  Pane kolego, spletl jste si fórum. Tady vede cesta na hor přes politiku, ne přes pánbíčka. Co se mě týče, posuzoval bych Vaše příspěvky jako spam.


 • 4. 6. 2009 9:26
  Vladimír Machota
  700 let

  Nedá mi to jinak než složit kompliment učitelkám naší školy. Vystoupení dětiček bylo prostě absolutně perfektní. Nápad, scénář, aranžmá a vůbec celá ta příprava určitě dala spoustu práce. Dobře vím co to obnáší něco podobného skládat dohromady. Takže paní ředitelko, paní učitelky děkujeme za skvělý zážitek.


 • 4. 6. 2009 9:30
  Vladimír Machota
  video na youtube

  Sestřih ukázky Taekwon-Do při oslavách 700 let obce najdete i na http://www.youtube.com/watch?v=Co675l4bKGE
  Jinak ty příspěvky "MARKUSE" jsou opravdu spamem a navíc označující všechny kolem za omezence. Takové extremistické názory toho samozvaného Mesiáše sem opravdu asi nepatří. Souhlasím s názorem, že se jedná o spam.


 • 18. 2. 2010 15:21
  K. Dvořáková
  autobus 494

  Ráda bych znala stanovisko OÚ zda jednal s firmou Ropid ohledně změny jízdního řádu autobusu 494 a co je potřeba udělat, aby se napravily chyby v něm.
  Autobusyv 4.47 a5:57 , kterým dojíždí většina lidí do Prahy do práce a do škol budou jezdit přes Světice pouze na nádraží a Černokostelecké se úplně vyhnou - jak se máme následně dostat dál?
  A zpátky domů? Děti které chodí do školy do Radešovic a brzy jich bude ještě víc do školy u Říč. lesa se mají dostávat domů jak? První autobus, který jede je v 13:17 z náměstí - to nestíhají a je to daleko, co si budeme povídat, další jede v 14:25 z Železniční a potom? Až po půl šesté - co mají dělat děti z odpoledního vyučování? Utíkat dolů na náměstí a jet v 15:41 a 16:41?
  Tomuhle říkáte dopravní obslužnost obce? Ne každý má auto a ne každý končí v práci ve 14h aby mohl svážet děti...
  Zkuste se někdy zamyslet nad běžnými potřebami obyvatel vlastní obce prosím a jednejte taky v jejich zájmu.
  Děkuji¨
  Dvořáková


 • 16. 4. 2010 15:53
  Honza K.
  pohled na historii obce očima spořádaného obč

  myslím,že pro spoustu obyvatel velice zajímavé a poučné čtení..:-)))

  http://tinka.tym.sk/domov/domov.htm


 • 5. 10. 2010 15:33
  Klara Hlouchova
  nakladni doprava v Tehove

  Rada bych zde upozornila na dramaticky zvysenou frekvenci nakladni dopravy v Tehove pocinaje zacatkem rijna. Po otevreni prazskeho okruhu si mesto Ricany prosadilo zakaz nakladni dopravy na komunikaci 2. tridy, c. 101 (jedna se o hlavni tah mezi dalnicnim exitem a Uvaly). To melo za nasledek castecne (ale vyznamne) odkloneni nakladnich aut a kamionu pres Tehov, po silnici 3. tridy. Rada bych zduraznila, ze tato komunikace opravdu nema kapacitu, aby umoznila bezpecne potkavani dvou kamionu (jak je mozne casto pozorovat, kdyz se posadite na lavicku na navsi). Co hure, uz opravdu nema kapacitu pri takove situaci zohlednit chodce - od navsi smerem na Vsestary neni vystaven ani chodnik a takova cesta s kocarkem po teto komunikaci (ktera je mnohdy pro obcany bydlici v teto lokalite nevyhnutelna) je opravdovym hazardem.
  Rada bych zjistila, zda-li jsme jedini, kdo tuto situaci shledava alarmujici. Zajima me, jake kroky se obec v teto veci chysta podniknout? Tento vzkaz rozhodne neni jedinou formou meho "protestu" - doufam vsak, ze oslovi a motivuje dalsi obcany Tehova.
  Zdravi
  Klara Hlouchova


 • 14. 10. 2010 11:01
  Petr Hartman
  nakladni doprava v Tehove

  PLne souhlasim s nazorem p.Hlouchové. Obec by měla podniknout nějaké kroky - zákaz vjezdu vozidel nad 6t. Predevcirem vytahovali kamion ze skarpy a blokovali provoz 6 hodin. Kamiony na teto ceste nemaji co delat. O bezpecnosti obcanu nemluve. Ta by Vam mela lezet na srdci naprosto na prvnim miste. S pozdravy Petr Hartman


 • 14. 11. 2010 18:48
  Věra Dufková
  komentář

  Vážený pane Zdražile,
  Vaše vystupování na ustavujícím zasedání zastupitelstva bylo skvělé, kultivované a výstižné. Jsem ráda, že nejste " sám voják v poli". S pozdravem Věra Dufková


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

18. 4. Valérie

Zítra: Rostislav

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

646363