tehovcz

Diskusní fórum

Příspěvky veřejnosti ,které se netýkají obce Tehov, práce zastupitelstva a nebo občanů Tehova budou stejně jako příspěvky starší 2 let smazány.

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 31. 1. 2011 12:23
  Petr Perman
  doprava v tehove

  Pokud aktuální zprávu čtu správně, tak se dálnice D3 Tehova přímo nedotýká. Jak je to ale se silnicí II/104 (Všechromy <-> Tehov)? Je jeji výstavba v plánu? Souhlasíte s tím aby kolem tehova vedl "obchvat" říčan?


 • 1. 2. 2011 14:12
  kubisova jana
  stejny metr?

  Překvapilo mně,že poplatky za stočné jsou pro obyvatele,kteří nemají trvalý pobyt v Tehově o 1/3dražší než pro trvale hlášené.I rohlíky a mléko bude pro dojíždějící dražší?Možná,že se také setkáme s názorem,že by lidé z Tehova dojíždějící za prací do Prahy měli mít platy také o 1/3menší než Pražáci.Poté by to bylo spravedlivé.Uvažujte o tom.


 • 2. 2. 2011 13:18
  K. Dvořáková
  ano stejný metr paní Kubišová!

  Stočné - pro trvale obydlené nemovitosti 1 osoba / rok 1150,- Kč
  Stočné - rekreační objekt / rok 1850,- Kč
  Stočné – malá provozovna / rok 1850,- Kč
  Paní Kubišová - kde máte rozlišeno cena pro přihlášené a nepřihlášené? Cena pro trvale obydlené objekty (a je jedno jestli jste nebo nejste přihlášená) je za osobu, cena pro rekreační objekty je cena za dům (chatu, chalupu) - tudíž velmi zvýhodněná. Přečtěte si to pořádně.


 • 9. 6. 2011 13:05
  Zbyněk Miksa
  Pronájem obecního vodovodu

  Žádám o zveřejnění návrhu smlouvy na pronájem obecního vodovodu Tehov.Děkuji


 • 10. 6. 2011 9:29
  Jan Dvořák
  Pronájem vodovodu

  Pominu-li vzájemnou provázanost firem a osob které mají eminentní zájem na provozování vodovodu, výstavbě nové čov a následném provozování kanalizace, opravdu by mě zajímalo proč. Je snad vlastní člověk na čistírně starající se o provoz a údržbu zařízení dražší než totéž zajišťující firma? Proč má jeden člověk zájem pronajmout na dvacet let provoz vodovodu firmě která tuto činnost nemá ani v předmětu podnikání (a bude provozem jistě pověřovat firmu spřízněnou) když je známo, že ten samý krok vedl v několika městech sice k okamžitému zisku jednotek milionů, ale současně jim uzavřel cestu k evropským dotacím v řádu desítek milionů. Nehledě k tomu že firmu (jakoukoliv) zajímá především zisk a to znamená pro občany riziko x-násobného zvýšení poplatků. Zde vkládám odkaz na video kde je celý švindl na lidech a obcích velmi pěkně popsán. http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/211452801240006/video/


 • 10. 6. 2011 9:30
  Jan Dvořák
  Pronájem vodovodu

  Doufám, že všichni koho zajímá kam půjdou jeho peníze (a hlavně kolik) budou chtít vidět smlouvy a znát fakta dřív než muž na radnici rozhodne že v zájmu obce... a pak nebude cesty zpět. Protože výpis je dlouhý, vkládám ještě odkaz na výpis z obchodního rejstříku firmy ITV CZ s.r.o. Někdo se možná podiví, jiného to překvapí... http://rejstrik-firem.kurzy.cz/25675109/i-t-v-cz-sro/
  Přeji všem pěkný den s doporučením: Ptejte se svých zastupitelů, chtějte znát co konkrétně ze svých předvolebních slibů právě dělají pro obec...


 • 14. 6. 2011 16:29
  K. Dvořáková
  Proč se koná zasedání zastupitelstva až 23.6.

  Proč se koná zasedání zastupitelstva až ve středu 23.6., tzn. 3 dny po vypršení lhůty na podání námitek k pronájmu vodovodu a ne v obvyklé pondělí? Aby bylo vše schváleno a nikdo nebyl proti??? Opravdu podivné...


 • 6. 7. 2011 13:21
  kubisova jana
  vodovod

  To se opravdu tak malo lidi ozve na podivny pronajem vodovodu?nechce se mi verit,ze je to vsem jedno.Nebo kazdy uz to bere standart a zcela normalni jednani radnich.Neni to zarazejici?Jako v celem nasem state. nic se neda nikomu dokazat.


 • 30. 11. 2011 15:45
  Petr Hartman
  kontejnery na trideny odpad na navsi

  Docela me zaujal plac nad neporadkem u sbernych kontejneru na navsi na trideny odpad. Nebylo by lepsi misto fotek preplnenych kontejneru a hrozeb pokutou lidem, kteri tridi odpad misto,aby ho odvezli do lesa, zajistit castejsi vyvazeni kontejneru nebo navyseni jejich kapacity?


 • 1. 12. 2011 17:02
  Jan Janda
  kontejnery na tříděný odpad

  Samozřejmě, že si vážíme snahy občanů třídit odpad,ale upozorňujeme, že např. kontejnery na plasty jsou určeny pro odkládání stlačených PVC lahví a ostatního drobného plast. materiálu. Jenže někteří občané si z kontejnerů a jejich okolí udělali odkladiště všeho možného od plastových křesel, kočárků, po televize, zavařovací sklenice i s obsahem atd. Také papír - velké kartony od nábytku, a igelity od stavebního materiálu, pytle s domovním odpadem no prostě hrůza!! Pro odkládání ostatního netříděného odpadu slouží sběrné dvory v Říčanech a Strančicích. Kontejnery na tříděný odpad jsou v obci na 3 stanovištích, uvažujeme o rozšíření jejich počtu i na jiná stanoviště, ovšem s pořádkem kolem nich asi nic nenaděláme. Častější odvozy nejsou možné, firma ASA je vyváží 1 x týdně a během dvou dnů je situace kolem nich katastrofální.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Vyhledat v textu

11. 4. Izabela

Zítra: Julius

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 323

Návštěvnost stránek

465557