tehovcz

Aktuality


Předadventní tržík v Lensedlích v sobotu 19.11. od 9:00 hodin.

Hasiči z Lensedel si Vás dovolují pozvat na tradiční předadventní tržík, který se koná v Lensedlích dne 19.11.2016 od 9:00 hodin. 

Můžete se těšit na tradiční vánoční ozdoby, domácí kuchyni, vánoční vazby a spousty dalšího zboží související s Vánoci. Pro děti bude připraven dětský koutek, kde se děti zabaví a dospělí si mohou nerušeně užít našeho tržíku. Zároveň bude připraveno i parkování pro přespolní.


Promítání z cest

Kulturní výbor obce srdečně zve všechny příznivce cestování na další přednášku - promítání z cest, které se koná v zasedací místnosti Obecního úřadu v Tehově (Panská 107) od 19h:

pondělí 14.11. 2016 - ZAKARPATSKÁ UKRAJINALampiónový průvod Tehovem v neděli 13. 11. od 17h

 Spolek OS Tehov všechny srdečně zve na tradiční lampiónový průvod Tehovem v neděli 13. listopadu. Sraz v 17h u kostela.plakát_lampionový průvod 2016.jpgPodzimní workshopy v Pramínku (Říčanská hájovna ve světickém lese)

Podzimní workshopy v PramínkuTehovská pouť - již ZÍTRA

Kulturní výbor obce Tehov ve spolupráci s místními spolky zve všechny v sobotu 25. června od 13h na náves, kde se v rámci TEHOVSKÉ POUTI můžete těšit na atrakce pro děti (něco se najde i pro dospělé :) a tradiční pouťové výrobky. Zábavný program zajistí od 15h děti z MŠ a ZŠ Tehov, v podvečer kolem 18:30 muziku pod širým nebem kapela Crossroads.

plakát2016.jpgV den konání pouti bude oblast návsi uzavřena pro průjezd dopravy, objížďka přes Světice. Autobus bude jezdit po Panské ulici (výlukový jizdní řád, vývěska). Místním obyvatelům bude přístup k jejich nemovitostem samozřejmě umožněn, prosíme nicméně jen o nejnutnější obsluhu. Upozorňujeme na zákaz parkování v oblasti návsi v den konání pouti, a to v době od 8 do 22h.Tehovská pouť 25. 6. 2016 - úplná uzavírka pozemní komunikace (Svatojánská náves)

Na úřední desce obce bylo zveřejněno rozhodnutí MěÚ v Říčanech, odbor dopravy a související veřejná vyhláška , kterou se oznamuje úplná uzavírka pozemní komunikace III.třídy č. III/2013 (Svatojánská náves) z důvodu konání kulturní akce "Tehovská pouť" a to v den jejího konání - sobota 25. 6. 2016.Kalendář akcí Ladův kraj - červen

Kalendář akcí v Ladově kraji v červnu - ke stažení ZDE.Mnichovické kramaření Karla IV.

Datum konání: 21. 5. 2016

Mnichovické kramareni Karel IV_2016-s-hd.jpgPozvánka na oslavu dětského dne v Tehově

Spolek OS Tehov zve všechny děti na oslavu Dětského dne na sobotní odpoledne 4. 6. 2016. Občerstvení i odměny pro děti samozřejmostí.

Opět se vydáme po trase s úkoly, vstup na trasu bude umožněn na tradičním místě na kraji louky u lesa na konci Slunečné ulice od 14 do 15:30h. Těšíme se na Vás! Členky OS Tehov a dobrovolníci.

plakát MDD 2016.jpgPozvánka na turnaje v odbíjené - Sportovní osada LADA

Spolek „Sportovní osada LADA“ si Vás dovoluje pozvat na letošní květnové sportovní akce:

 21.5.2016 – 09.00 hodin  - 58. ročník turnaje v odbíjené  „MEMORIAL ROGIEHO“– smíšená družstva mužů a žen – účast 10 týmů

28.5.2016 -  09.00 hodin -  6.ročník turnaje v odbíjené „O ZLATÝ MÍČ OSADY LADA“ – turnaj žákyň – účast cca 12 družstev z celé ČR

Doufáme, že i letos nás spoluobčané obce Tehov navštíví a užijí si dobrý sport!

                                                                        Za spolek „Sportovní osada LADA“

                                                                                               JUDr. Jan Novák - předseda
Vyhledat v textu

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 268

Návštěvnost stránek

353367