tehovcz

Aktuality


Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce ze dne 14. 1. 2016

Ve složce Zápisy zasedání byl uložen zápis ze ZZO č.15 ze dne 14. 1. 2016.Veřejná finanční podpora 2015 - vyúčtování

Vážení příjemci veřejné finanční podpory,

dovoluji si touto cestou připomenout, že do 31.1.2016 je nutné podat na OÚ Tehov vyúčtování dle smluv o poskytnutí veřejné finanční podpory.

Zároveň upozorňuji, že zastupitelstvo schválilo VFP i pro rok 2016, informace naleznete na webu obce, první kolo pro příjem žádostí končí 29.1.2016.
http://www.tehov.cz/index.php?nid=3573&lid=cs&oid=4174667

V případě dotazů mě kontaktujte.

S pozdravem

Michal Straka
předseda Finančního výboru Zastupitelstva obce Tehov
mich.straka@email.czRozpočtové opatření 6/2015

Na úřední desce bylo zveřejněno rozpočtové opatření 6/2015.Nalezen pes Husky - vyřešeno: pes navrácen majiteli

Před chvílí byl v obci odchycen pes, pravděpodobně Husky, s obojkem, bez známky. Majitel nechť kontaktuje údržbu obce na tel. 725848121. K večeru bude pes odvezen do útulku.

PES NAVRÁCEN MAJITELIZápis ze zasedání Zastupitelstva obce ze dne 21. 12. 2015

Ve složce Zápisy zasedání byl uložen zápis ze ZZO č.14 ze dne 21. 12. 2015.Veřejná zakázka malého rozsahu "ÚZEMNÍ PLÁN TEHOV"

Obec Tehov vypsala poptávkové otevřené řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu s názvem: „ÚZEMNÍ PLÁN TEHOV“. Celou výzvu najdete v sekci Veřejné zakázky (odkaz).

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Kontaktní osoby jsou uvedeny v úvodu výzvy.Náhradní pytle za nevyvezené popelnice

Milí sousedé,

těm z Vás, k nimž se dle informací svozové firmy nedostal včera svozový vůz, roznesli dnes pracovníci údržby obce náhradní odpadové pytle 120l s logem firmy A.S.A., které můžete využít pro uložení dalšího směsného odpadu. Pytle laskavě umístěte vedle Vaší popelnice, budou svezeny při nejbližším svozu.

Zaměstnanci údržby obce roznesli náhradní pytle k nemovitostem, kde byly ponechány nevysypané popelnice před plotem. Obyvatele osad, samot a domů, kterým popelnice nebyla rovněž vyvezena a pytle nedostali, prosíme, aby v případě zájmu kontaktovali údržbu na tel.: 725848121 (p. Kazimour) a domluvili si individuální předání pytlů.

Ještě jednou bych Vás tímto rád požádal o shovívavost.  Ve středu nastal nepříjemný souběh okolností, kdy se krom jiného relativně příznivá sjízdnost cest časově zcela minula s obvyklou dobou svozu. Podnikli jsme ve spolupráci se svozovou firmou konkrétní kroky, které - pevně doufám - pomohou podobným situacím předcházet.

Děkuji za pochopení.

Po letech k nám do Ladova kraje zase přišla krásná bílá zima. Mějme s ní trpělivost. :)

Hezký zbytek dne Vám všem,

David HlouchSvoz odpadu - omluva svozové firmy

Svozová firma na komunální odpad (fa FCC, mateřská firma fy .A.S.A.) se omlouvá občanům obce. Svoz odpadu byl ve středu 6.1.2016 kvůli sněhové nadílce ve skluzu, svozový vůz se dostal do Tehova poprvé až kolem 14h, pak ještě v 18h, ale ani potom nebylo svezeno vše. Dle vyjádření firmy nebyly některé nemovitosti obslouženy i kvůli horší dostupnosti kvůli sněhu, zejména v obavě z navýšení zpoždění. Nicméně se všem dotčeným omlouvají a slíbili, že budou brát odpad navíc při dalším svozu (ten by měl pro nemovitosti se středečním svozem nastat příští středu a to pro týdenní i čtrnáctidenní frekvence svozu - tento 1. lednový týden probíhal/měl proběhnout svoz 14ti denních popelnic rovněž).

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení. OÚ Tehov

 Informace o konání zasedání Zastupitelstva obce Tehov dne 14. 1. 2015

Datum konání: 14. 1. 2016

Na úřední desce byla zveřejněna informace o konání zasedání Zastupitelstva obce Tehov.

Na zasedání bude projednáno především zadání Územního plánu obce Tehov. Návrh zadání ÚP Tehov je již od poloviny prosince zveřejněn na úřední desce a veřejnost k němu může podávat písemné připomínky.

Zasedání se koná ve čtvrtek 14. 1. 2016 v 16:00 hodin.Ladovské vepřové hody v sobotu 27. 2. 2016

Ladovské vepřové hody v areálu pivovaru ve Velkých Popovicích se konají v sobotu 27. 2. 2016 od 10 do 15 hodin. Pozvánku naleznete zde.
Vyhledat v textu

19. 6. Leoš

Zítra: Květa

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 273

Návštěvnost stránek

358505