tehovcz

Aktuality


Dětský den v sobotu 1. 6.

Spolek OS Tehov zve všechny děti na trošku netradiční oslavu Dětského dne. Letos jsme spojili síly a přidali naši energii k větší akci ŠLAPAČKY pořádané v Tehově ve stejném termínu. Dětský den s dopravní tematikou, kterému nebude chybět ani tradiční stezka s malým kvízem jsme si pro (nejen) tehovské děti připravili na hasičské louce nad čističkou, kde vznikl obecní volnočasový areál. Zde budou o víkendu probíhat závody ŠLAPAČKY a bude zde opravdu na co koukat (a i příležitost si zazávodit). Nás naleznete na hasičské louce od 10 do 16h ve stánku s dopravními hrátkami, pro děti jsou samozřejmě připraveny odměny. Vstup na kvízovou stezku bude v čase 10:30-12h. Těšíme se na Vás!Slavnostní otevření sportovního areálu v Babicích

Starosta obce Babice zve na slavnostní otevření sportovního areálu v Babicích dne 15.6.2019 od 13 hodin. Přijďte si užít odpoledne plné hudby a sportu - viz PROGRAM.Nabídka pracovního místa

Obec Svojetice hledá administrativního pracovníka/pracovnici. Veřejná výzva byla zveřejněna na úřední desce.Výsledky hlasování ve volbách do Evropského parlamentu v obci Tehov

Výsledky voleb do Evropského parlamentu konané na území České republiky ve dnech 24.05. – 25.05.2019

Výsledky pro obec Tehov

Výsledky pro ČRŘíčanské ŠLAPAČKY 2019 v Tehově - 1. a 2. června

Přijměte pozvání na akci ŘÍČANSKÉ ŠLAPAČKY 2019. Již třetí ročník obnovené tradiční akce, pořádané na Říčansku, je letos vyjímečným. Díky revitalizaci koupaliště Marvánek a současného dokončení volnočasového parku v Tehově, jsme ve spolupráci s obcí Tehov pro tento rok změnili místo. O Trialovou část akce projevil zájem řada mezinárodních hvězd v čele s legendárním Španělským jezdcem Benito Rosem, aktuálním mistrem Evropy Ionem Areitio, nebo současnou světovou jedničkou Alejandro Montalvem, kteří se předsatví publiku po oba víkendové dny (1-2.6.). V sobotu se také uskuteční závod na PUMPTRACK dráze pro děti na odrážedlech a příchozí / amatéry. Sobota bude také DĚTSKÝM DNEM, pořádaným Spolkem OS Tehov. Neděle pak bude určena i MTB závodům amatérů a dětí. Závod je zároveň započítáván do série HAVEN MTB SERIES. Po oba dny bude možné prohlédnout si nové vozy ŠKODA a zasoutěžit si o zapůjčení. Pro milovníky stavební techniky a děti budou k dispozici bagry JCB s testováním bagrování hlíny. Na závěr pak proběhne řada exhibic včetně vystoupení MotoTrialistů. Mediálním partnerem akce je pořad BIKESALON (TV PRIMA). Vstupné je dobrovolné a občerstvení zajištěno !!!
 
Za klub MTB & TRIAL MRAVENIŠTĚ ŘÍČANY se na Vás těší
Vlasta Kabeláč Čiháček, hlavní pořadatel
 
Banner, soupis hlavních mezinárodních hvězd, rastr a podrobnější program níže v přílohách.
 
Šlapačky BANNER.jpg
Šlapačky Jezdci-ELITE.jpg
Šlapačky Poster.jpg
Šlapačky PROGRAM.jpg


Sousedský den v knihovně už tento čtvrtek

Připomínáme neobvyklou možnost přijít okusit vzorky umění z tehovských kuchyní a ateliérů :-)

Obecní knihovna Tehov a komunitní centrum Vás zvou na SOUSEDSKÝ DEN V TEHOVSKÉ KNIHOVNĚ

Ve čtvrtek 23. května od 10 do 18 hodin pořádáme VÝSTAVU tehovských amatérských malířek/malířů a fotografek/fotografů a SOUTĚŽ O nejchutnější moučník z kynutého těsta“.

Plakát Sousedský den v knihovně.jpgTvořivý kurz - Malování na hedvábí

Tehovský kulturní spolek Vás zve na Tvořivý kurz - Malování na hedvábí, který se koná v neděli 26. května od 16 hodin. Na kurz je nutné se objednat nejpozději do neděle 19.5. Bližší informace v přiložené pozvánce nebo na tel. 728 277 355.

Malování na hedvábí 25.5.2019.jpgVolby do Evropského Parlamentu 24.-25.5. 2019

Dne 6. 5. 2019 byla na úřední desce obce Tehov zveřejněna informace o místě a termínu konání voleb do Evropského parlamentu. V těchto dnech naleznou oprávnění voliči ve svých schránkách sady volebních lístků. Vzhledem k velkému rozměru obálek a často malým dopisním schránkám upozorňujeme, že v případě potřeby každý volič získá novou sadu volebních lístků přímo ve volební místnosti.Velkoobjemový odpad tuto sobotu a neděli

Obecní úřad Tehov připomíná termín přistavení kontejnerů na velkoobjemový odpad:

18. - 19. května VELKOOBJEMOVÝ ODPAD

Časy přistavení jednotlivých kontejnerů jsou orientační. V případě naplnění některého kontejneru zkuste štěstí u jiného, prosíme nezanechávejte odpad mimo kontejnery. Děkujeme za pochopení.

velkoobjemový odpad květen 2019.jpgDen otevřených vrat HASIČÁRNY - neděle 19. 5.

Tehovští hasiči všechny srdečně zvou do Hasičské zbrojnice v ul. Hasičská na den otevřených "vrat" již tuto neděli 19. května 13-16h. K vidění bude aktuální i historická hasičská technika a výstroj, hasičské kroniky i ocenění úspěchů na soutěžích, projekce fotografií, program i pro nejmenší návštěvníky.

SDH fotky techniky 002.jpg
Vyhledat v textu

15. 12. Radana

Zítra: Albína

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 288

Návštěvnost stránek

390685