tehovcz

Aktuality


Zítra - Dokončovací brigáda na Sportovišti

Datum konání: 12. 10. 2018

Zítra, tedy v pátek 12. 10. 2018 budete mít jedinečnou příležitost pomoci nám s finálními zahradními úpravami v již hotových částech Sportoviště (MTB trať a Trial park). Kdo máte chuť a čas, na louce se bude pracovat od rána, dokonce nám přijedou pomoci lidé v rámci firemního teambuildingu ;)

Budeme hlavně rozvážet a upravovat hlína kolem trati, překážek a stromů, dočišťovat detaily. Také budeme sázet menší stromky a keříky, které se posledně nestihly.

Přijďte kdykoliv během dne, na chvíli nebo klidně na celý den ;). Nářadí (hrábě, lopatu) si buď můžete přinést vlastní, nebo vám půjčíme. :)

IMG_20181009_082203.jpgPřijďte si s námi zasadit strom!

Datum konání: 22. 9. 2018

Michal Maroši modeluje trail ve Volnočasovém areálu Pod Hůrou v TehověTaké tento týden pokračují práce v tehovském volnočasovém areálu (alias sportovišti). Pozornost se nyní přesunula k zábavné terénní stezce, která se proplétá celým areálem. Její trať vzniká pod taktovkou, lopatou a drobnohledem legendy českého MTB, Michala Márošiho.

Na konci týdne do sportoviště navezeme stromy a pod odborným dozorem zahradních architektů ze studia Trevisan proběhne příprava na
velké sobotní sázení stromů.

Pokud budete mít chuť a čas přijďte nám v sobotu pomoci a zasaďte si s námi pořádný strom, nebo něco menšího - rozhodně bude z čeho vybírat. Budeme na louce od rána, až do odpoledne a za každou pomocnou ruku budeme rádi, ať už dorazíte na půl hodinky, nebo třeba půl dne.

Když počasí dovolí, bude během akce na hasičské louce oheň, buřty i tekutiny pro malé i velké... Když počasí nedovolí, bude občerstvení bez ohně. ;)

IMG_20180919_180008 (1).jpgTehovský volnočasový park - práce pokračují - dobrovolníci jsou vítáni :)

Datum konání: 5. 9. 2018 - 7. 9. 2018

Ode dneška do pátku pokračují práce na tehovském volnočasovém parku (sportoviště u ČOVky). Dnes přišlo pomoci mnoho dobrovolníků, dospělých i dětí.
 
Pokud máte chuť nám zítra nebo v pátek pomoci, vezměte třeba lopatu, hrábě, palici, nebo kolečko a přijďte si společně s námi trochu "odpočinout" ;) (třeba od počítače...)
 
P.S.: Děti rozhodně s sebou - moc je to baví! :)
 
IMG_20180905_183752.jpg Vyhledat v textu

21. 4. Alexandra

Zítra: Evženie

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 268

Návštěvnost stránek

347512