Mobilní svoz NEBEZPEČNÉHO odpadu proběhne
tuto sobotu 16. 5. na návsi 8:00-8:30h.
Druhy nebezpečných odpadů a ostatních zařízení, které se budou odebírat od občanů:
olověné akumulátory, lednice, televizory, zářivky, staré léky, suché články, monočlánky, olejové filtry, oleje, odmašťovací přípravky, lepidla, kyseliny, nádoby od barev, rozpouštědla, apod.
Nebude se odebírat železný šrot, znečištěné stavební materiály a pneumatiky.