tehovcz

Citya - Vaše "rodinná" MHDNOVÁ A INOVATIVNÍ DOPRAVA NA ŘÍČANSKU -  Vaše "rodinná" MHD

Sdílená doprava Citya od května pokračuje v blízkém okolí Říčan za podpory obcí Tehov, Světice a Říčan (věříme, že další obce budou následovat).

Vozidlo Citya Vás sveze pohodlně a flexibilně. Nástup 25 Kč + 1,21 Kč/km + 1,21 Kč/min (optimalizovaná trasa, cenu znáte předem), cesta Tehov-Světice tak vyjde na průměrně 32 Kč, cesta Tehov-Říčany průměrně na 40 Kč. Objednáte-li cestu pro více osob, každá další osoba platí 25% kalkulované ceny!

Senioři 75+ a ZTP ZDARMA!

Služba funguje na objednání: objednáte si v appce jízdu a řidič přijede cca do 20min a vyzvedne vás na virtuální zastávce, která je max 100m od vás. Po cestě může přistoupit ještě někdo další, kdo zrovna jede stejný směrem. Stáhněte appku, a můžete vyrazit! 

Na Vaše další dotazy rádi odpovíme na tel.: 725 525 239

 

SKM_C25823050916471.jpg

Vyzkoušejte si pohodlné a flexibilní dojíždění na vlastní kůži!

Cestu sdíleným vozidlem si objednáte jednoduše přes aplikaci Citya, která je dostupná na App Store i Google Play. Po zadání cílové destinace pro vás algoritmus vyhledá tu nejlepší trasu. Pak už stačí jen dojít na virtuální zastávku – nedaleké místo, na které vás dovede navigace v aplikaci. Pohodlně Vás dopravíme jen pár kroků od vašeho cíle, případně od místa přestupu – třeba u nádraží.

Pro maximální pohodlí se zastávky i čas odjezdu přizpůsobují vašim potřebám. S jízdou můžete vždy počítat a spolehnout se, že dorazíte na čas. Díky sdílení minivanu s dalšími pasažéry budou navíc jízdy nejen cenově dostupné, ale i ekologické. Tehov a okolní obce tak máte s Cityou vždy na dosah ruky.

S dopravou na vyžádání můžete dojíždět v rámci zájmové oblasti (lze objednat i pro seniora či dítě, třeba děn předem na fixní čas), kdykoliv od pondělí do pátku, vždy mezi 7:00 a 19:00. Od 1. 6. dojde k posunu 12h rámce služby na 8:30-20:30. Prosíme Vás o zpětnou vazbu, co preferujete. 

Více o myšlence sdílené dopravy se dočtete například ZDE.


20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

650963