tehovcz

Odber_SMS_velky.jpg

SMS InfoKanál

 Vážení spoluobčané,

Ve spolupráci se společností KONZULTA Brno, a. s. Vám obec Tehov nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v obci. Ve snaze zajistit dostatečnou informovanost jsme spustili provoz SMS InfoKanálu obce, který umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS).

Pokud chcete dostávat včasné informace o důležitých a výjimečných událostech v obci (např. odstávky vody, elektřiny, plynu, uzavírkách komunikací, termínech mimořádných svozů odpadu, apod.), přihlaste svoje číslo do systému:

  • online
  • SMS zprávou
  • nebo osobně na obecním úřadě (formulář souhlasu se zpracováním os.údajů, k dispozici na úřadě)

Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

ZDE naleznete informace o způsobu zpracování osobních údajů registrovaných v informačních systémech obce.

Jak se registrovat online?

Odber_SMS_velky.jpg

Přihlášení k odběru, ale i změnu údajů či odhlášení Vašeho čísla (tedy zrušení registrace) můžete nejpohodlněji provést  pomocí webového formuláře na stránkách provozovatele systému (přímý odkaz zde).

Jak se zaregistrovat pomocí SMS?

SMS napište, prosím, ve tvaru dle Vašeho bydliště:

REGISTRUJ mezera JMENO mezera PRIJMENI mezera TEHOV mezera ULICE mezera CISLOPOPISNE

- pro registraci chaty je potřeba za číslo popisné přidat mezeru a slovo EVID

!!!  Velikost písmen nehraje roli, důležité je dodržení mezer mezi slovy  !!!

SMS odešlete na číslo SMS InfoKanálu:  323 640 722

Pro občany, kteří nemají nebo nevyužívají mobilní telefon, umožníme doručení SMS na pevnou linku v hlasové podobě. Pro registraci pevné linky prosím volejte: 323 640 722 nebo zašlete e-mail s žádost na: info@infokanal.cz (v žádosti uveďte stejné údaje, které jsou vyžadovány v registrační SMS).

Příklady SMS zpráv z SMS InfoKanálu obce:

Zprávy z úřadu:

IK TEHOV Aktuální informace z ČEZ Distribuce, a.s.: Poruchy v našem katastru stále nebyly odstraněny a zatím není ani známo, kdy budou. V případě změny Vás budeme informovat.

IK TEHOV Prosíme o nahlášení spadlých větví a stromů (tel. 725 945 446, David Hlouch, starosta obce), snažíme se je průběžně za pomoci naší jednotky SDH odstraňovat. Prosíme také o případné nahlášení nedostatků při odklizení sněhu z místních komunikací a chodníků (tel. 725 848 121, p. Kazimour, Technické služby Tehov). V souvislosti s odklizením sněhu nenechávejte auta na chodnících a v profilu komunikací. Děkujeme za pochopení. O dalším vývoji se vás budeme snažit informovat.

Poznámka: IK = InfoKanál

Výstražné informace Českého hydrometeorologického ústavu:

IK TEHOV CHMU IVNJ_2011/27 VYSOKY Velmi silne bourky pro okres PV od 28. 7. 2012 15:30 do 28. 7. 2012 18:30 do 1700 m.n.m

(IVNJ = informace o výskytu nebezpečného jevu)

IK TEHOV CHMU PVI_2011/38  VYSOKY Silne snezeni pro kraj Stredocesky  od 3. 1. 2012 13:00 do 4. 1. 2012 3:00 do 1700 m.n.m

 (PVI – předpovědní výstražná informace o blížícím se nebezpečí)

SMS Podatelna - komunikace s úřadem pomocí SMS zpráv:

Neodpovídejte na SMS, které od nás dostanete, nemůžeme zaručit jejich přečtení, pokud chcete s námi komunikovat, využijte prosím, SMS Podatelny:  SMS ve tvaru: PmezeraTEXTZPRAVY  odešlete na číslo SMS InfoKanálu: 323 640 722.

 

24. 6. Jan

Zítra: Ivan

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

654711