tehovcz

ZŠ a MŠ - základní informace

Základní škola a Mateřská škola Tehov je menší škola rodinného typu a zajišťuje vzdělání pro žáky I. stupně (1.-5.ročník). Součástí školy je i mateřská škola. Více naleznete na www.zstehov.cz.

Podle § 178 zákona číslo 561/2004 Sb., školský zákon, ve znění pozdějších předpisů je obec povinna zajistit podmínky pro předškolní vzdělávání v posledním roce před zahájením povinné školní docházky a pro plnění povinné školní docházky dětí s místem trvalého pobytu na jejím území.

Na území obce Tehov je obcí zřízena jedna základní (1. stupeň) a jedna mateřská škola, tedy v souladu se školským zákonem školský obvod tvoří katastrální území obce Tehov.

Školní rok 2024/25: 

Zápis do 1. ročníku ZŠ se koná 10. dubna 2024 od 13:30 do 18 hodin v budově základní školy. Kromě dítěte nezapomeňte jeho rodný list a svůj osobní doklad! Maximální počet žáků, kteří budou v letošním roce přijati do 1. ročníku, je 22. Kritéria přijetí a další informace naleznete na webu školy.

Zápis do MŠ se koná 6. a 7. května 2024 od 8 do 16 hodin. 
Kapacita obecní MŠ Tehov je 40 dětí. Obecní MŠ tvoří dvě třídy, klasická třída s kapacitou 24(max 28) dětí a lesní třída s kapacitou 16 dětí. Více naleznete na webových stránkách školy.

 

20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

650958