tehovcz

Den otevřených dveří v krizovém centru Říčany 24.9.Nejen v souvislosti se začátkem školního roku, který bývá z různých důvodů náročný, zve krizové centrum Modré dveře občany všeho věku i starostí na neformální setkání s krizovými interventy. Cílem je umožnit lidem dozvědět se, s čím vším jim krizová intervence může pomoci v každém těžším životním období. 

Setkání má neformální charakter – návštěvníci mohou přijít kdykoliv během dne a nad šálkem kávy se mohou zeptat na cokoliv, co je ke krizové pomoci zajímá. Zajištěno bude i drobné občerstvení formou domácích zákusků.

Máte jedinečnou možnost přijít zjistit, že krizová pomoc je snadno dostupná a že na své obtíže nemusíte být sami. Více informací o službě krizová pomoc můžete nalézt také na webu http://www.modredvere.cz/cz/krizova-pomoc.

Akce se koná v sobotu 24. 9. v centru Modré dveře Říčany, Tyrše a Fügnera 105/7, Říčany v rámci Týdnů pro duševní zdraví http://www.tdz.cz/program/akce?id=756&a=dortik-s-krizovym-interventem.

pozvánka na den s KI Říčany.png


http://www.tehov.cz/index.php?nid=3573&lid=cs&oid=4835349

logo CP.png
hledačka-tehov.png

 

 

22. 7. Magdaléna

Zítra: Libor

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 371

Návštěvnost stránek

657727