tehovcz

Jarní brigáda Čistý Ladův krajPři akci Ukliďme Česko budeme letos v sobotu 6. dubna opět uklízet spolu s obyvateli měst a obcí v celé republice z české přírody černé skládky a nepořádek. Zapojte se i Vy do místní akce Čistý Ladův kraj. Materiálové náklady na akci (pytle, ochranné pomůcky, kontejner, likvidace odpadu) nese Svazek obcí Ladův kraj (více info na www.laduv-kraj.cz/cisty-laduv-kraj).

Svoz pytlů z míst, kde je u cest zanecháte, zajišťuje obec multikárou. V případě, že chcete začít ráno úklid již od domu bez navštívení místa srazu, volejte na 731 811 017 (K. Ruszová), vydáme Vám pytle v předstihu. Případná oznámení černých skládek či jiných lokalit hodných zvýšené pozornosti volejte, nebo pište na ou@tehov.cz.

Již teď víme, že parta z Údolí Raků započne s úklidem už o týden dříve (kontaktní tel. 777 079 384, A. Krejčová). Sledujte nástěnku v osadě! 

Plakát ČLK_2024 Tehov.jpg

Po akci budeme rádi za Vaše fotky či jakoukoli jinou zpětnou vazbu :-)

Děkujeme všem účastníkům!

 


13. 4. Aleš

Zítra: Vincent

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

645818