tehovcz

Likvidace odpadů během Vánoc a po Novém roceVážení občané, 

s nastávajícím obdobím vánočních svátků a smažením všelijakých dobrot řešíme každoroční problém a tím je vylévání použitého tuku do splaškové kanalizace. Pomineme-li, že tím sami sobě zanášíte odpad, způsobujete tím i problémy v provozu obecní čističky odpadních vod. Je nutno nakoupit chemii ke stabilizaci čistícího procesu a ta rozhodně není levná. Prodražujeme tím provoz čističky a ten má přímý vliv na výši stočného. Pokusme se prosím pomoci sami sobě i životnímu prostředí.
Slijte použitý olej do vhodných obalů, (například do PET lahve, NE do SKLA!) a umístěte na viditelné místo ke kontejnerům na tříděný odpad nebo přímo na rampu u Shromaždiště odpadů u čističky. Pracovníci Technických služeb Tehov jej v úterý 27.12. a v  pondělí 2.1. svezou k ekologické likvidaci
 
Každé lednové pondělí ráno nabízíme svoz odstrojených vánočních stromků, stromky umístěte vždy nejdříve v neděli večer ke svozovým místům tříděného odpadu v obci. Stromky můžete také sami odvézt kdykoli na Shromaždiště u ČOV k plotu.
Děkujeme za pochopení.
 
Otevírací doba Shromaždiště u ČOV o svátcích na přelomu roku:
středa 28/18 14-17h
pondělí 2/1 14-17h
v neděli na Boží Hod a na Nový rok je zavřeno.
 
Upozorňujeme, že v případě přeplnění kontejnerů na tříděný odpad rozmístěných v obci, je možné zavézt papír, plasty, sklo, kov a šatstvo kdykoli do méně vytížených kontejnerů na Shromaždišti, které jsou přístupné neustále VNĚ oplocení bez ohledu na otvírací dobu.
 
Pracovníci Technických služeb Tehov přejí všem klidné Vánoce a šťastný nový rok.

Vyhledat v textu

17. 9. Naděžda

Zítra: Kryštof

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 327

Návštěvnost stránek

533295