tehovcz

Náhradní svoz odpadu v pátek a nákup známek 2021Z důvodu opětovného nesvezení nádob kvůli špatné sjízdnosti některých ulic bude proveden náhradní svoz odpadu tento pátek 22. 1. 2021 v ranních/dopoledních hodinách: týká se pouze ulic: Na Hůře, K Višňovce, Na Hačálce, K Lesu, Pod Loukou, V Úvozu, Ke Srubům. Tam, kde nebylo svezeno už druhou středu, proběhne svoz bez ohledu na barvu známky, bude se brát i odpad navíc umístěný vedle nádob v uzavřených pytlích.

Znovu připomínáme, že nádoby se 14 denním svozem se sváží v SUDÉ týdny, výjimkou byl 1.týden roku, kdy bylo sváženo v lichý týden, který následoval po lichém 53.týdnu roku 2020 tak, aby nedošlo k dlouhé prodlevě. Následoval svoz v 2. kalendářním týdnu a dále budou svozy probíhat v sudé kalendářní týdny. Tento týden je 3., tedy lichý. Děkujeme za pochopení.

Stále platí akce na dodání svozové známky 2021 až do Vaší schránky, pokud uhradíte do konce ledna poplatek na účet obce. Děkujeme, že spolu s námi chcete předejít frontám na úřadě na konci února. Akce platí i pro známky na BIO odpad. Ceník ZDE.


30. 5. Ferdinand

Zítra: Kamila

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

652066