tehovcz

Natáčení filmu - omluvaVážení sousedé,

dovolte, abych se touto cestou omluvil jménem obce za komplikace způsobené filmovým natáčením německého kriminálního seriálu v ulici Na Vyhlídce v uplynulých několika dnech. Přestože jsme byli při povolování záboru filmovým štábem ujištěni, že vše proběhne v maximálním možném souladu s dodržováním veřejného pořádku a klidu, vstoupilo natáčení mnohým z Vás do života více, než jsme na základě jednání s produkční společností předpokládali.

Obec Tehov povoluje zábory veřejného prostranství za různými účely včetně zhotovování filmových děl na základě obecně závazné vyhlášky č. 4 přijaté v roce 2010. Zábory filmových produkcí jsou poměrně rozsáhlé a jsou tak vítaným zdrojem příjmů do rozpočtu obce, což je vedle podpory vzniku kulturních děl hlavním důvodem, proč jsme se je až dosud snažili vždy podpořit. Nově nabyté zkušenosti se skutečným zatížením obce i občanů vícedenním a zejména nočním natáčením se nicméně pokusíme promítnout do připravované novely zmíněné vyhlášky tak, abychom co možná nejlépe předešli dalším případným rozčarování nás všech.

Ještě jednou se všem dotčeným omlouvám, děkuji za Vaše pochopení a přeji Vám klidné prožití prodlouženého víkendu.

David Hlouch
starosta obce


24. 6. Jan

Zítra: Ivan

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

654711