tehovcz

Odpady - AKTUÁLNĚNEBEZPEČNÝ odpad:

Mobilní svoz nebezpečného odpadu proběhne v obci v sobotu 23. dubna. Čas příjezdu vozidla na náves je 8,30 hod, nakládka 20min. Druhy nebezpečných odpadů a ostatních zařízení, které se budou odebírat od občanů: olověné akumulátory, lednice, televizory, zá- řivky, staré léky, suché články, monočlánky, olejové filtry, oleje, odmašťovací přípravky, lepidla, kyseliny, nádoby od barev, rozpouštědla, vývojky a ustalovače. Nebude se odebírat: železný šrot a znečištěné stavební materiály (azbestová krytina a jiné).

VELKOOBJEMOVÝ odpad:

V sobotu 7. května budou v obci přistaveny kontejnery pro velkoobjemový odpad. Podrobnosti o časech a jejich umístění připomeneme krátce před termínem aktualitou.

BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÝ odpad:

Doplňková služba svozu kompostovatelných pytlů zůstane v omezeném rozsahu zachována, jednotná cena za pytel je 20 Kč (objem 90 nebo 120 l). Vzhledem k výrazně nižšímu zájmu o tuto službu (plošné využití biopopelnic a kompostérů - info ZDE) bude svoz pytlů probíhat jen 1x měsíčně a to v sezóně každé první pondělí v měsíci (2.5., 6.6., 4.7., 1.8., 5.9., 3.10., 7.11.) Svoz pouze na objednání!! Nutná nová registrace pro sezónu 2016 a to formou přihlášení ke konkrétnímu svozu a to nejpozději do pátku předcházejícímu svozové pondělí (mail: ou@tehov.cz nebo tel.: 725848121)!

PLASTY - Firma FCC se omlouvá, že z technických důvodů nebyly plasty svezeny jako obvykle ve čtvrtek (včera), ale až dnes.


16. 6. Zbyněk

Zítra: Adolf

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

653973