tehovcz

Poslední fáze testování CityaDovolujeme si Vás informovat, že testování služby Citya přechází do poslední fáze, a to testování platby od zákazníků. Pro tento účel od 1.10.2022 do 14.10.2022 budou cestující za své jízdy bezhotovostně platit, a to přímo v aplikaci Citya. Cena jízdného v těchto dvou týdnech bude dotovaná firmou Citya. Vzorové příklady přibližné ceny pro koncového uživatele jsou ZDE (nicméně každý zákazník bude informován o přesné výši ceny před objednávkou). Po datu 14.10.2022 budou obcím předána relevantní data (statistický zájem a spokojenost zákazníků, míra využití služby apod.) a obcím, jako potenciálnímu objednateli služby, bude nabídnuta výše dotovaných nákladů na pokračování služby.

Budeme rádi za zpětnou vazbu Vás, uživatelů služby. Bude záležet i na Vás, zda bude služba v nějaké formě pokračovat. Technologická firma Citya nemá v úmyslu suplovat službu přepravce PID. Pokud se nenajde jiný dopravce, resp. finanční model vyhovující zainteresovaným stranám, od 14.10.2022 bude upravena spádová oblast podle zájmu participujících obcí. 


16. 4. Irena

Zítra: Rudolf

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

646166