tehovcz

Pozvánka na nedělní koncert na sále OÚKulturní výbor obce Tehov srdečně zve malé i velké na nevšední zážitek v podobě koncertu středověké hudby hrané na dobové nástroje. ADVENTNÍ A VÁNOČNÍ KONCERT SOUBORU ARS CAMERALIS se bude konat v neděli 11. prosince 2016 od 16.00 hodin v kulturním sále OÚ Tehov. Vstupné 80,- Kč, děti do 15 let a důchodci vstup zdarma. Uměleckým vedoucím souboru je obyvatel Tehova, hudební skladatel, klarinetista a hudební pedagog Akademie múzických umění v Praze, pan Lukáš Matoušek.

Účinkují: Oldřiška MUSILOVÁ - mezzosoprán, Hanuš BARTOŇ - varhanní portativ, středověký cimbál, kotlíky, Lukáš MATOUŠEK - flétny, jednoručky, kamzičí roh, krumhorn, cornamusa, gotická harfa, Jiří RICHTER - fidula, rybebka, citola

Pozvánku jste nalezli ve svých schránkách, případně ke stažení ZDE.


16. 4. Irena

Zítra: Rudolf

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

646166