tehovcz

Rozsvícení stromu (VÁNOČNÍ JARMARK ZRUŠEN!)První adventní neděli 28. 11. 2021 se v 17h rozsvítí na tehovské návsi vánoční strom, pod kterým se tradičně objeví unikátní betlém ze sena z dílny paní Ivany Šotkovské. Rozsvícení stromu bude předcházet od 15h vánoční jarmark na návsi. 

Strom se bohužel letos rozsvítí tiše a bez tradičních představení dětí tehovské školy a školky, kterým velká nemocnost a související omezení v ZŠ i MŠ zásadním způsobem zkomplikovaly jak nácvik, tak vystoupení. Věříme, že se nám přesto podaří zahájit advent příjemnou atmosférou i při dodržování platných opatření a omezení.

Tradiční Mikulášskou nadílku s programem pro děti na sále letos zlý virus bohužel také zhatil. Věříme však, že to dětem Mikuláš vynahradí při návštěvě školy a školky :-) a nějaký dáreček tam počká i na ty, které se s ním ani ve škole či školce nestihnou potkat.

Plakát jarmark 2021.jpg


http://www.tehov.cz/index.php?nid=3573&lid=cs&oid=4835349

logo CP.png
hledačka-tehov.png

 

 

24. 7. Kristýna

Zítra: Jakub

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 371

Návštěvnost stránek

657919