tehovcz

Sdělení svozové firmy FCC - nesvezené popelnice 7.3.Vážení občané, na některých místech v obci nebyl ve středu svezen odpad, ačkoli jste měli na nádobách řádně vylepené známky na rok 2018. Situaci jsme konzultovali se svozovou firmou a níže uvádíme její vysvětlení a návrh řešení. Náhradní odpadové pytle pro majitele dotčených nemovitostí jsou v případě zájmu na úřadě zdarma k dispozici dnes a v pondělí během dne po tlf.dohodě (731811017), nebo v pondělí v běžných úředních hodinách 17-19h. Děkujeme za pochopení. K. Ruszová, místostarostka obce

**************

FCC Česká republika, s.r.o.

Reagujeme na vzniklou situaci, kdy se řidič svozového vozu nedostal do některých ulic ve vaší obci a to z důvodu ujetého sněhu. Přestože vaší obec obsluhujeme technikou, která má náhon 4x4, nebylo možné obsloužit tyto ulice: Slunečná na konci, Ke Srubům na konci, Dlouhá na konci k vysílači, celá lokalita Na Hůře. Zde budeme příští týden brát odpad navíc a to v jakýchkoliv obalech. Pojede to stejný řidič, takže bude znalý, kde se nedostal. Děkuji za pochopení a následnou informovanost občanům dotčených míst.

Petr Vykysal

Regionální obchodní zástupce

FCC Česká republika, s.r.o. provozovna Říčany

Politických vězňů 1233, 251 01 Říčany

Tel.: +420 323 60 16 17

www.fcc-group.cz


20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

650956