tehovcz

Tehovská pouťKulturní výbor obce Tehov ve spolupráci s místními spolky zve všechny v sobotu 25. června od 13h na náves, kde se v rámci TEHOVSKÉ POUTI můžete těšit na atrakce pro děti i dospělé, tradiční pouťové výrobky, zábavný program, vystoupení dětí z MŠ a ZŠ Tehov a v podvečer na muziku pod širým nebem.

plakát2016.jpgV den konání pouti bude oblast návsi uzavřena pro průjezd dopravy, autobus bude jezdit po Panské ulici. Místním obyvatelům bude přístup k jejich nemovitostem samozřejmě umožněn. Upozorňujeme na zákaz parkování v oblasti návsi a v den konání pouti, a to v době od 8 do 22h.

Dobrovolníci, kteří by chtěli pomoci s organizací pouti, se mohou hlásit na tel. 777022183 nebo na e-mail: katerinasebkova@centrum.cz. Děkujeme.

Již o týden dříve, v neděli 19. června jste srdečně zváni na poutní mši svatou se zpěvem v kostele Narození sv. Jana Křtitele v Tehově.


Vyhledat v textu

24. 7. Kristýna

Zítra: Jakub

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 323

Návštěvnost stránek

477955