tehovcz

Tehovský občasník č. 3/2022Milí sousedé,

právě vychází podzimní vydání Tehovského občasníku s číslem 3/2022, které je současně posledním číslem tohoto volebního období a 42. číslem, které jsme za osm let společně s kolegyněmi dali dohromady a vlastními silami textově i graficky upravili a vydali.

Rád bych také touto cestou poděkoval všem, kteří se na obsahu i formě tohoto obecního zpravodaje za 8 let našeho působení podíleli. Za redakci obsahu bych chtěl jmenovat především Katku Ruszovou, Ivu Šotkovskou, Moniku Kůsovou a Věru Pilnou, a za příspěvky vyjádřit dík všem spolkům, jednotlivcům i místním živnostníkům a firmám. Vydání každého čísla je výsledkem mnoha desítek hodin koordinované práce a bez Vás všech by občasník nebyl, čím je dnes - zdrojem informací ze všech oblastí dění v Tehově.

Zvláštní poděkování patří zdejší tiskárně, jejíž vlastník a mistr tiskař Martin Tamele odvádí vždy naprosto bezvadnou práci.

Jako obvykle byste byste měli najít tištěnou verzi již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník (přímý odkaz na nové číslo zde).

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

Za celý redakční tým a přispěvatele,

    David Hlouch
    prostý grafik, sazeč textů a generátor úvodníků :)

tehov obcasnik 2022-03 tbn.jpg


18. 6. Milan

Zítra: Leoš

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

654145