tehovcz

Výpadek elektrické energie / kalamitní stavPodle aktuálních informací ČEZ Distribuce, a.s. vyhlásila kalamtní stav. Ve Středčeském kraji řeší cca 1200 poruch, nejhůře jsou postiženy okresy Příbram (672 poruch) a Benešov (479 poruch). V okrese Praha - východ, kam patří Tehov, evidují energetici 48 poruch.

Identifikace poruch a vyhodnocení situace v Tehově je podle vyjádření ČEZ Distribuce, a.s. komplikovaná, protože byla na dnešní den plánována odstávka sítě. Až do 16:00 tedy nebudeme vědět, v jakém stadiu je odstranění poruchy.

Prosíme o nahlášení spadlých větví a stromů (tel. 725 945 446, David Hlouch, starosta obce), snažíme se je průběžně za pomoci naší jednotky SDH odstraňovat.

Prosíme také o případné nahlášení nedostatků při odklizení sněhu z místních komunikací a chodníků (tel. 725 848 121, p. Kazimour, Technické služby Tehov).

V souvislosti s odklizením sněhu nenechávejte auta na chodnících a v profilu komunikací. Děkujeme za pochopení.

O dalším vývoji se vás budeme snažit informovat.

David Hlouch
starosta obce


http://www.tehov.cz/index.php?nid=3573&lid=cs&oid=4835349

logo CP.png
hledačka-tehov.png

 

 

22. 7. Magdaléna

Zítra: Libor

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 371

Návštěvnost stránek

657728