tehovcz

Výpadky dodávky pitné vodyV noci na dnešek (sobota 28.7.2018) došlo v některých částech obce k výpadku dodávky pitné vody z důvodu výrazně zvýšené spotřeby. Tyto spotřební špičky opakovaně způsobují ti z nás, kdo pitnou vodu užívají k napouštění bazénů a závlahám zahrad (trávníků). Jsou tak schopni ve velmi krátkém čase odčerpat vodu jak z vodojemu tak z hlavního řadu, kterým je vodojem zásobován.

Řečeno lidsky: pokud Vám v noci na dnešek netekla voda, která je určená především k pití, vaření a mytí, můžete poděkovat svým sousedům, kteří jí i přes opakované výzvy zalévají svoje trávníky a plní svoje bazény.

Pokud se situace nezmění, bude provozovatel vodovodu, společnost ITV s.r.o., nucen již během dneška vodojem začít doplňovat cisternami. To pak bohužel poznáme všichni mj. na ceně vody v příštích letech.

Znovu tedy žádáme, buďte prosím ohleduplní ke svým sousedům a užívejte vodu z veřejného řadu pouze k pití, vaření a mytí.

Děkujeme za pochopení.

David Hlouch
starosta obce


Vyhledat v textu

3. 8. Miluše

Zítra: Dominik

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 323

Návštěvnost stránek

478923