tehovcz

Zápis a DOD do MŠ a LMŠ TehovDen otevřených dveří MŠ a LMŠ Tehov se koná ve středu 19. dubna 9:30 - 15:30. 

Zápis do MŠ Tehov se koná 10. května 8-16:30.

Počty přijímaných dětí: MŠ: 9/ LMŠ: 3
Více informací na webu www.zstehov.cz, přímý odkaz ZDE.

Obec Tehov v očekávání převisu zájmu přispívá odmítnutým dětem z důvodu nedostatku míst v obecní MŠ na docházku do soukromých zařízení (částku schvaluje každoročně zastupitelstvo obce na další školní rok, ve stávajícím školním roce roce šlo o 1500,- Kč/měs).

Zároveň rodičům, kteří nemohou/nechtějí své dítě do soukromé školky umístit, nově nabízíme na základě spolupráce s obcí Senohraby možnost umístění dítěte v obecní MŠ Senohraby (dostupnost cca 16 min autem z Tehova, obec je při D1), JE VŠAK NUTNÉ TAM JÍT K ZÁPISU! Ten proběhne 9. 5. 2023 v čase 13-17h (Den otevřených dveří se tam koná rovněž 19. dubna 8-10 a 14-17h). Více o MŠ na ms.zssenohraby.cz

Lze jít samozřejmě k zápisu do obou školek, což doporučujeme zejména rodičům mladších dětí, které se letos pravděpodobně do naší obecní MŠ nevejdou.


18. 6. Milan

Zítra: Leoš

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

654145