tehovcz

Aktuality


Štítky:

Pozor změna: Nedělní "Panský sjezd" završí "SPANILÁ JÍZDA"!!! :)

Datum konání: 19. 7. 2020

Chodník Panská - GO - Grand prix.png

 

Pozvánka na akci zde:

http://www.tehov.cz/aktuality/slavnostni-otevreni-chodniku-tehov-hacalka-svetice

 Slavnostní otevření chodníku Tehov - Hačalka - Světice

Datum konání: 19. 7. 2020

Pozor, novinka:

http://www.tehov.cz/aktuality/pozor-zmena-nedelni-pansky-sjezd-zavrsi-spanila-jizda

Chodník Panská - GO 72ppi.pngStavba chodníku Tehov - Hačalka - Světice zahájena!

Datum konání: 20. 4. 2020

chodník panská západ.jpg

Dnes jsme zástupcům společnosti Colas a.s. oficiálně předali staveniště chodníku na ul. Panská a zítra začíná dlouho očekávaná stavba! :)

Již dnes večer bude osazeno dopravní značení omezující provoz na ulici Panská mezi Tehovem a Světicemi.

Pokud vše půjde podle plánu a smlouvy, mělo by být za 90 dní (tedy v druhé půli července) hotovo.

--

Uzavírka! Připomínáme, že od dnešního večera po dobu tří měsíců bude zamezen obousměrně průjezd (mimo BUS a IZS) ulicí Panskou na Světice z důvodu výstavby chodníku v tomto úseku. Zastávka Tehov, Hačalka bude v provozu, nicméně může být v průběhu stavby přesunuta na jiné místo.

Na úřední desce obce naleznete podrobnější informace.

Stavba bude probíhat postupně, přístup na Hačalku bude zprvu zajištěn od Světic a práce budou probíhat v postupně se posunujícím úseku od ulice Bárova směrem k Hačalce, po ukončení této etapy výstavby až po Hačalku bude uzavřena silnice v úseku mezi Hačalkou a Světicemi a příjezd na Hačalku bude umožněn pouze přes centrum Tehova. Omlouváme se za komplikace způsobené těmito omezeními a děkujeme za pochopení těchto opatření, která zajistí zejména bezpečnost při stavbě.Uzavírka silnice - stavba chodníku Panská (20. 4. - 20. 7. 2020)

Na úřední desce obce bylo zveřejněno opatření obecné povahy týkající se uzavírky silnice III/1011 Tehov-Světice z důvodu stavby chodníku podél ulice Panská. Stavba bude probíhat postupně, přístup na Hačalku bude zprvu zajištěn od Světic a uzavírka bude platit v úseku od ulice Bárova po Hačalku, po ukončení této etapy bude uzavřena silnice v úseku mezi Hačalkou a Světicemi a příjezd na Hačalku bude umožněn pouze přes centrum Tehova. Průjezd PID 494 bude po celou dobu uzavírky umožněn, zastávka Tehov, Hačalka bude v provozu, nicméně může být v průběhu stavby přesunuta na jiné místo.Chodník do Světic - sběr souhlasů dotčených vlastníků!

Datum konání: 8. 10. 2018

Vážení obyvatelé Hačalky,

právě jsme od projektantů převzali dokumentaci chodníků Hasičská - Uhlíř, Všestarská a Panská do Světic aktualizovanou na základě konzultace se SFDI (budoucím poskytovatelem dotace).

V pondělí 8.10.2018 od 17h do 19h zřídíme u vjezdu na Hačalku mobilní úřad, kde budeme sbírat souhlasy vlastníků pozemků dotčených stavbou chodníku, především pak spoluvlastníků pozemku p.č. 425/7. Jde o téměř 50 spoluvlastníků, přičemž podpisy, které se nepodaří získat takto hromadně budeme následně shánět ve spolupráci s obyvateli Hačalky inidividuálně.

Pokud již víte, že z jakéhokoliv důvodu nebudete mít možnost přijít, prosím dejte nám vědět, kdy a kde Vás budeme moci navštívit, nejlépe na tel. č. 725 945 445 (David Hlouch, starosta obce), příp. na mail ou@tehov.cz.

Projekt bude samozřejmě na místě k nahlédnutí a budeme se snažit zodpovědět i případné dotazy.

Rádi bychom stihli termín podání žádosti o dotaci (15/11/2018), abychom ideálně již příští rok mohli začít stavět.

Souhlasy se zbylými dvěma chodníky již z části máme, zbytek budeme sbírat individuálně (jde o několik jednotlivců).

Děkujeme všem za spolupráci!

IMG_20181004_105041.jpg
3. 3. Kamil

Zítra: Stela

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 371

Návštěvnost stránek

640233