tehovcz

Aktuality


Štítky:

Natáčení filmu - omluva

Vážení sousedé,

dovolte, abych se touto cestou omluvil jménem obce za komplikace způsobené filmovým natáčením německého kriminálního seriálu v ulici Na Vyhlídce v uplynulých několika dnech. Přestože jsme byli při povolování záboru filmovým štábem ujištěni, že vše proběhne v maximálním možném souladu s dodržováním veřejného pořádku a klidu, vstoupilo natáčení mnohým z Vás do života více, než jsme na základě jednání s produkční společností předpokládali.

Obec Tehov povoluje zábory veřejného prostranství za různými účely včetně zhotovování filmových děl na základě obecně závazné vyhlášky č. 4 přijaté v roce 2010. Zábory filmových produkcí jsou poměrně rozsáhlé a jsou tak vítaným zdrojem příjmů do rozpočtu obce, což je vedle podpory vzniku kulturních děl hlavním důvodem, proč jsme se je až dosud snažili vždy podpořit. Nově nabyté zkušenosti se skutečným zatížením obce i občanů vícedenním a zejména nočním natáčením se nicméně pokusíme promítnout do připravované novely zmíněné vyhlášky tak, abychom co možná nejlépe předešli dalším případným rozčarování nás všech.

Ještě jednou se všem dotčeným omlouvám, děkuji za Vaše pochopení a přeji Vám klidné prožití prodlouženého víkendu.

David Hlouch
starosta obceOmezení provozu obecního úřadu a shromaždiště odpadů o květnových svátcích

Upozorňujeme, že ve dny státních svátků, pondělí 1. a 8. května, bude Shromaždiště odpadů uzavřeno. Obě neděle jsou běžné otvírací hodiny shromaždiště odpadů - 16-19h.

Obecní úřad je v tyto státní svátky rovněž uzavřen, v případě potřeby urgentního řešení Vaší záležitosti nás kontaktujte na mobilních telefonních číslech, případně e-mailem. Připomínáme stálou možnost sjednání si individuální schůzky případně otevření pokladny i mimo úřední hodiny.

Ing. arch. David Hlouch, starosta obce (tel.: 725 945 446)
RNDr. Kateřina Ruszová, Ph.D. , místostarostka obce (tel.: 731 811 017)
e-mail: ou@tehov.cz


Pracovní příležitost v Tehově

Na úřední desce obce byla zveřejněna nabídka zaměstnání v obcí zřízené základní škole, pedagog pro 1. stupeň. Přímý odkaz na úřední desku ZŠ a MŠ Tehov.Čarodějnický rej

Tehovský kulturní spolek a Spolek dobrovolných hasičů Tehov Vás 30. dubna od 19h svolávají na cvičnou hasičskou louku nad čističkou na tradiční Čarodějnický rej.

Pozvánka Čarodějnický rej Tehov 2017.jpgPracovní příležitost v Tehově

Farma Tehov přijme ošetřovatele zvířat. Inzerát viz ZDE.Zápis do obecní ZŠ a MŠ

Zápis do 1. ročníku ZŠ se koná 24. dubna od 13:30 do 18 hodin.

Zápis do MŠ bude probíhat dne 10. května od 8 do 18 hodin.

K zápisu si prosím kromě dítěte vezměte jeho rodný list, občanský průkaz jednoho z rodičů a k zápisu do MŠ navíc vyplněnou přihlášku potvrzenou od lékaře. Zápis probíhá v budově ZŠ a MŠ tehov v příslušných odděleních, na adrese Svatojánská náves 78, 251 01 Tehov. Více informací včetně kritérií pro přijímání dětí naleznete na www.zstehov.cz.Jarní termíny svozu nebezpečného a velkoobjemového odpadu

Připomínáme, že v obci tuto sobotu 22. dubna proběhne mobilní svoz nebezpečného odpadu.

Místo zastávky – na návsi v obci, čas příjezdu 8,30hod, nakládka 20min.

Mobilní svoz velkoobjemového odpadu proběhne o víkendu 20.-21. května, šest kontejnerů bude rozmístěno na obvyklých místech v obci a v osadách (viz mapka), časy budou upřesněny.Zpravodaj Pražské integrované dopravy

ROPID vydává další Informační zpravodaj PID, ve kterém upozorňujeme zejména na podrobné informace týkající se změn hromadné dopravy na Uhříněvesku.

 

 Pochod krajinou barona Ringhoffera v sobotu 22. 4. od 9:30

Ladův kraj zve na putování po trase naučné stezky s doprovodným programem, tradiční pochod Krajinou barona Ringhoffera.

Plakát Ringhoffer 2017.JPG

 Omezení provozu obecního úřadu a shromaždiště odpadů o Velikonocích

Upozorňujeme, že ve dny státních svátků, na Velký pátek 14. dubna a Velikonoční pondělí 17. dubna, je Shromaždiště odpadů uzavřeno. V neděli 16. dubna jsou běžné otvírací hodiny - 16-19h.

Kancelář obecního úřadu je o Velikonočním pondělí 17. 4. 2017 uzavřena.

Děkujeme za pochopení.
18. 4. Valérie

Zítra: Rostislav

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

646353