tehovcz

Aktuality


Štítky:

Drakiáda už tuto neděli

Připomínáme oblíbenou tehovskou akci nejen pro děti již tuto neděli od 14h, počasí zatím vypadá slibně :-)

Pozvánka na drakiádu 2019.jpgPozvánka na slavnostní otevření Lesní MŠ

Obec Tehov a Základní škola a Mateřská škola Tehov všechny srdečně zvou na slavnostní otevření a den otevřených dveří nového pracoviště MŠ Tehov v areálu Třešňovky, kde probíhá výuka formou lesní mateřské školy. Středa 18.9. od 16:30. Více v přiložené pozvánce (pdf).

LMŠ plakát hd.jpgAkce pro děti na příští víkend

Sobota 7. 9. od 20h na návsi Letní kino - Jak vycvičit draka 3

2019 plakát kino.jpg

Neděle 8. 9. od 14:30h Indiánská olympiáda

Pozvánka na olympiádu 2019.jpgTurnaj ve stolním tenise tuto sobotu v Údolí Raků

Pozvánka ÚR_2.jpgPrázdninový provoz obecní knihovny

Upozorňujeme čtenáře a ostatní uživatele tehovské knihovny a komunitního centra na letní provozní dobu. Od pondělí 1. 7. do pátku 30. 8. se na Vás budeme těšit v PO, ST, PÁ od 8 do 11:30 a v ÚT, ČT od 14 do 17:30. Na léto jsme pro Vás připravili nové knihy a každodenní nabídka dětského tvoření pokračuje i o prázdninách.

Mateřské centrum Tehováček (út 9:30-11:30) bude v případě zájmu pokračovat i o prázdninách, ale vzhledem k dovoleným vždy prosíme předem o sms lektorce (774816636).

Aktuální drobné změny provozní doby, případně uzavření z důvodu dovolené naleznete také vždy na vývěsce knihovny a také na www.tehov.cz v záložce Knihovna a komunitní centrum.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme mnoho krásných prázdninových zážitků.

PRÁZDNINOVÁ provozní doba knihovny.jpgDětský den 9. 6. na Rugby hřišti v Říčanech

V neděli 9. 6. 2019 pořádá klub RC Mountfield Říčany od 9:00 tradiční Dětský den, rekordní návštěva z předešlých let je přes 1.200 registrovaných dětí! Budeme se těšit na setkání s Vámi na stadionu Josefa Kohouta v Říčanech.

DD_2019.png

Dětský den pořádáme, protože rádi děláme dětem radost a také protože máme jedinečnou příležitost ukázat ragby mnoha dalším rodičům, kteří ragby neznají nebo jej vnímají jako nebezpečný sport. Kromě ragby čeká děti i bohatý doprovodný program a atrakce – skákací hrady, jízda na koních, dovednostní soutěže.

Podívejte se na video jak se dětem líbil poslední ročník Dětského dne:

http://www.rugbyricany.cz/index.php/projekty/detsky-den/

Za RC Mountfield Říčany Pavel Chaloupka

 Dětský den v sobotu 1. 6.

Spolek OS Tehov zve všechny děti na trošku netradiční oslavu Dětského dne. Letos jsme spojili síly a přidali naši energii k větší akci ŠLAPAČKY pořádané v Tehově ve stejném termínu. Dětský den s dopravní tematikou, kterému nebude chybět ani tradiční stezka s malým kvízem jsme si pro (nejen) tehovské děti připravili na hasičské louce nad čističkou, kde vznikl obecní volnočasový areál. Zde budou o víkendu probíhat závody ŠLAPAČKY a bude zde opravdu na co koukat (a i příležitost si zazávodit). Nás naleznete na hasičské louce od 10 do 16h ve stánku s dopravními hrátkami, pro děti jsou samozřejmě připraveny odměny. Vstup na kvízovou stezku bude v čase 10:30-12h. Těšíme se na Vás!Říčanské ŠLAPAČKY 2019 v Tehově - 1. a 2. června

Přijměte pozvání na akci ŘÍČANSKÉ ŠLAPAČKY 2019. Již třetí ročník obnovené tradiční akce, pořádané na Říčansku, je letos vyjímečným. Díky revitalizaci koupaliště Marvánek a současného dokončení volnočasového parku v Tehově, jsme ve spolupráci s obcí Tehov pro tento rok změnili místo. O Trialovou část akce projevil zájem řada mezinárodních hvězd v čele s legendárním Španělským jezdcem Benito Rosem, aktuálním mistrem Evropy Ionem Areitio, nebo současnou světovou jedničkou Alejandro Montalvem, kteří se předsatví publiku po oba víkendové dny (1-2.6.). V sobotu se také uskuteční závod na PUMPTRACK dráze pro děti na odrážedlech a příchozí / amatéry. Sobota bude také DĚTSKÝM DNEM, pořádaným Spolkem OS Tehov. Neděle pak bude určena i MTB závodům amatérů a dětí. Závod je zároveň započítáván do série HAVEN MTB SERIES. Po oba dny bude možné prohlédnout si nové vozy ŠKODA a zasoutěžit si o zapůjčení. Pro milovníky stavební techniky a děti budou k dispozici bagry JCB s testováním bagrování hlíny. Na závěr pak proběhne řada exhibic včetně vystoupení MotoTrialistů. Mediálním partnerem akce je pořad BIKESALON (TV PRIMA). Vstupné je dobrovolné a občerstvení zajištěno !!!
 
Za klub MTB & TRIAL MRAVENIŠTĚ ŘÍČANY se na Vás těší
Vlasta Kabeláč Čiháček, hlavní pořadatel
 
Banner, soupis hlavních mezinárodních hvězd, rastr a podrobnější program níže v přílohách.
 
Šlapačky BANNER.jpg
Šlapačky Jezdci-ELITE.jpg
Šlapačky Poster.jpg
Šlapačky PROGRAM.jpg


Čarodějnický rej

Tehovský kulturní spolek a Sbor dobrovolných hasičů Tehov Vás zvou v úterý 30. dubna od 18 hodin na louku u ČOV na Čarodějnický rej. Country kapela Blankyt Praha, občerstvení, dětské tvoření a pokud počasí dovolí, tak i symbolické upálení čarodějnice.

Plakát Čarodějnický rej 2019.jpgCvičení malých dětí na sále OÚ

Cvičitelka Katka nabízí lekce cvičení na sále OÚ v út a čt od 15h, plakát s bližšími informacemi ke stažení ZDE.
18. 4. Valérie

Zítra: Rostislav

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

646357