tehovcz

Aktuality


Předadventní trh tvořivosti tehovských občanů

Tehovský kulturní spolek zve na trh tvořivosti, který již dýchá nadcházející adventní a vánoční atmosférou.

V sobotu 21. 11. 2015 14-17h na sále OÚ v Tehově, v 15h vystoupí místní folklorní kroužek Svatojánek.Mobilní svoz nebezpečného odpadu - so 21.11. 9:30-10:00

V obci Tehov proběhne na návsi v sobotu 21. listopadu od 9:30 (zastávka cca 20min) mobilní svoz nebezpečného odpadu. (Prosíme o trpělivost při případném zdržení na některém předchozím stanovišti.)

V rámci mobilního sběru mohou občané obsluze vozidla odevzdávat následující druhy odpadů:

 • baterie, olověné akumulátory
 • nádoby od sprejů
 • zahradní chemie
 • mazací oleje a tuky, olejové filtry
 • barvy, ředidla a rozpouštědla
 • léky a rtuťové teploměry
 • kyseliny a hydroxidy
 • lepidla a pryskyřice
 • detergenty (odmašťovací přípravky)
 • fotochemikálie (vývojky a ustalovače)
 • pesticidy (přípravky na hubení hmyzu, hlodavců, plevelu, odstraňování plísní)
 • zářivky a výbojky
 • lednice, televizory

Nebude se odebírat železný šrot a znečištěné stavební materiály (azbestová krytina a jiné).Svoz bioodpadu do konce listopadu

Pro velký zájem prodlužujeme službu pytlového svozu bioodpadu do konce listopadu (i nadále lichá pondělí, tedy 2.11.,16.11. a 30.11) . Podrobnosti naleznete zde. Víkendový provoz shromaždiště zůstává v sobotu 9-10h, v neděli z důvodu dřívějšího stmívání otevřeno 15-17h.Lampiónový průvod Tehovem 7. 11.

Všichni jste srdečně zváni na tradiční tehovský Lampiónový průvod v sobotu 7.listopadu. Sejdeme se v 17h u kostela, projdeme se a posvítíme si svými lampióny a lampiónky. V závěru nebude chybět svařák za symbolickou cenu, čaj pro děti samozřejmě zdarma. Svařák zdarma pro všechny, kteří přinesou pro ostatní nějakou upečenou dobrotu :-)Pracovní příležitost v Tehově - FARMA TEHOV

Výrobce do minimlékárny na farmě Tehov- Nabídka

Do naší nově otevřené minimlékárny hledáme vhodného člověka pro výrobu mléčných výrobků. Praxe v oboru výhodou. Pro více informací volejte na tel. číslo: 728497448Informace o konání řádného zasedání Zastupitelstva obce Tehov dne 2. 11. 2015

Datum konání: 2. 11. 2015

Na úřední desce byla zveřejněna informace o konání řádného zasedání Zastupitelstva obce Tehov.

Upozorňujeme, že začátek zasedání je ve 20:00 hodin.Nové číslo na Kompostárnu Struhařov

Dovolujeme si Vás informovat, že byl zřízen nový telefon přímo na Kompostárnu Struhařov: + 420 730 150 466, se kterou má obec Tehov smlouvu o likvidaci bioodpadu. Sem můžete celoročně již od dubna letošního roku odvézt zdarma libovolné množství bioodpadu. Od teď tedy vždy prosíme volejte nejdřív na toto nové číslo, pak teprve vedoucímu TS Struhařov panu Dlouhému na tel. 778 007 742. Nadále veškeré aktualizované podrobnosti naleznete na http://www.struharov.cz/technicke-sluzby-obce-struharov/kompostarna-struharov.htm.

Více o možnostech likvidace bioodpadu v obci Tehov naleznete ZDEProhlídka Farmy Tehov s průvodcem

Jste srdečně zváni v neděli 25. října od 10h na prohlídku Farmy Tehov s průvodcem. Prohlídka zvířat z farmy, možnost ochutnávky zde vyráběných mléčných výrobků, vhodné jako nedělní výlet s dětmi. Pozvánku naleznete ZDE.Strategický plán obce - II. fáze: Pracovní skupiny - OPRAVA!

Datum konání: 20. 10. 2015 - 22. 10. 2015

Nedopatřením jsem v minulé zprávě odkázal na nesprávný dokument,

avízovaný oběžník je dostupný zde.

Za upozornění na chybu děkuji zastupiteli a předsedovi kontrolního výboru Jakubovi Kajzlerovi.

Omlouvám se a přeji Vám krásný víkend,

David Hlouch, starosta obceStrategický plán obce - II. fáze: Pracovní skupiny

Milí sousedé,

rád bych Vám poděkoval za aktivní a hojnou účast na úvodních besedách k přípravě nového Strategického plánu obce. Mile mě překvapilo, jakou měrou jsme schopni a ochotni sdílet a diskutovat svůj zájem o rozvoj naší obce. V dnešní uspěchané době to zdaleka není věc samozřejmá, jakkoli nesmírně důležitá.

Nyní, po zpracování a vyhodnocení dílčích výsledků, vstupujeme do druhé fáze, v níž budeme definovat konkrétní cíle. Za tímto účelem sestavujeme tři pracovní skupiny, které se sejdou na veřejně přístupných jednáních. Podrobnější informace pro Vás připravila ve formě oběžníku paní Mgr. Linda Krajčovič, která pro nás přípravu a zpracování Strategického plánu zajišťuje.

Oběžník je ke stažení v sekci Strategický plán (přímý odkaz na pdf dokument 1.4 MB), papírovou verzi byste měli najít během dneška ve svých schránkách.

Těším se na další setkání s Vámi,
David Hlouch, starosta obce
Vyhledat v textu

19. 2. Patrik

Zítra: Oldřich

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 264

Návštěvnost stránek

333476