tehovcz

Brigáda Čistý Ladův kraj již tuto sobotu!Při akci Ukliďme Česko budeme letos v sobotu 6. dubna opět uklízet spolu s obyvateli měst a obcí v celé republice z české přírody černé skládky a nepořádek. Zapojte se i Vy do místní akce Čistý Ladův kraj

Plakát ČLK_2024 Tehov.jpg

Svoz pytlů z míst, kde je u cest zanecháte, zajišťuje obec multikárou. V případě, že chcete začít ráno úklid již od domu bez navštívení místa srazu, volejte na 731 811 017 (K. Ruszová), vydáme Vám pytle/rukavice v předstihu. Případná oznámení černých skládek či jiných lokalit hodných zvýšené pozornosti volejte tamtéž, nebo pište na ou@tehov.cz.

Místa srazů (kde získáte pytle a rukavice) v sobotu 6. 4. v 9h:

 Svatojánská náves (kontakt: 731811017)

Hačalka u MŠ (kontakt: 702155351)

Osada Lada - zastávka (kontakt: 774123407)

Poděkování: Parta z Údolí Raků započala s úklidem už o týden dříve, brigády se na Bílou sobotu zúčastnilo neuvěřitelných 17 dospělých a 5 dětských osadníků! Děkujeme všem aktivním chatařům i trvale bydlícím a zejména Aleně Krejčové a Milanu Gaperovi za příkladnou organizaci a motivaci brigádníků v osadě Údolí Raků :-)


http://www.tehov.cz/index.php?nid=3573&lid=cs&oid=4835349

logo CP.png
hledačka-tehov.png

 

 

24. 7. Kristýna

Zítra: Jakub

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 371

Návštěvnost stránek

657918