tehovcz

Čarodějnice budou i s ohněm! :-)Čarodějnický oheň dnes v Tehově u Sportoviště bude! Našimi dobrovolnými hasiči byl nahlášen na HZS, která nahlášení dnes potvrdila. (Pálení ohňů na veřejných prostranstvích JE MOŽNÉ, ovšem má svá PRAVIDLA a musí se NAHLÁSIT HZS https://paleni.izscr.cz/ )

Dle informací od starosty Říčan, Davida Michaličky, se stanovisko vedení krajských hasičů po jednání s paní Hejtmankou Petrou Peckovou upřesnilo. Ohně jsou povoleny, i když na veřejných prostranstvích podléhají pravidlům a podmínkám! Více najdete ZDE.

Doma na zahradě (mimo blízkost lesa) si oheň s opatrností můžete udělat bez ohlášení, ale buďte, prosím, velmi opatrní ⚠️ má foukat a krajina je suchá. Riziko požárů opravdu hrozí! Více najdete například ZDE.

 


22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

651268