tehovcz

Festival Ladova kraje 18. 5. na Klokočné - hledáme borce z Tehova :-)V sobotu 18. května od 10h se na Klokočné koná historicky první Festival Ladova kraje.

Celodenní program kombinuje zápolení družstev z jednotlivých obcí mikroregionu v neotřelých disciplínách inspirovaných příběhy kocoura Mikeše a osvědčená divadelní i hudební vystoupení.

Děti i jejich rodiče se mohou těšit na loutkové představení divadel Buchty a Loutky a Divadlo B, i na kapelu Bombarďák, večerní program vyvrcholí vystoupením skupiny November 2nd, která si nedávno odnesla cenu Anděl za nejlepší album roku 2023. Moderovat bude Tereza Tobiášová.

Program pro rodiny s dětmi bude zcela zdarma, také bude připraveno zázemí v podobě občerstvení všeho druhu, dílniček nebo odpočinkové zóny. Pokud je to ale jenom trochu možné, přijeďte na kolech, nebo speciální kyvadlovou dopravou!

Aktuální informace naleznete na webové stránce
https://www.laduv-kraj.cz/festival-ladova-kraje

a Facebookové události

https://www.facebook.com/events/1440326676619733

Pro Tehovské družstvo hledáme šampióny! (volejte 702 155 251):

SKM_C25824043012180.jpg


22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

651267